Nové číslo časopisu Menu dorazilo na tablety

Nové číslo časopisu Menu dorazilo na tablety

8. 9. 2014

Jestlipak si sem tam prolistujete naši brožurku Menu, plnou novinek ze světa T-Mobile, recenzí nejnovějších mobilních mašin nebo rozhovorů se zajímavými osobnostmi? Rozhodně byste měli… Tedy pokud chcete být v obraze.

 
Máme z Menu vždy velkou radost, v poslední době nám ale trošku vrtalo hlavou, jak bychom ho mohli ještě vylepšit. Dali jsme proto naše hlavy plné mobilů a tabletů dohromady, přidali pár jedniček a nul a vytvořili naší brožurce digitální dvojče. Interaktivní a rozhýbané, takže listovat stránkami je najednou daleko větší zábava. A o čem si počtete tento měsíc?
 
Hosty čísla jsou šperkaři Daniel Pošta a Zdeněk Vacek. Rozhodně si nenechte ujít jejich neotřelé způsoby výroby šperků, se kterými slaví úspěchy po celém světě. No a když už jsme je měli u stolu, rovnou nám doporučili několik appek, které nesmí chybět v telefonu žádného umělce.
 
Samo sebou nepřijdete ani o recenze telefonů – tentokrát se podíváme na zoubek novému Samsungu Galaxy S5 mini a zjistíme, co pod krytem ukrývají LG G2 mini a Nokia Lumia 635. Pokud vám náhodou padnou do oka, není nic jednoduššího než v katalogu kliknout a rovnou si je koupit.
 
Zkrátka a dobře, papír je out, tablety jsou in. ;-)

Nové Menu stahujte zde!

Čtěte také

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Vychytávka Včera

Po Razeru a Xiaomi představila svůj herní telefon také čínská Nubia. Pro koho je určen poznáte na první pohled. Výstřední, agresivní...

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

Aplikace 18. 4. 2018

Za pár dní putuje do obchodů nejnovější díl série God of War a už teď je jasné, že to bude hit. Aspoň tedy recenzenti nešetří...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail