Tvůrci Vainglory představili novou hru. Podobá se Brawl Stars

Tvůrci Vainglory představili novou hru. Podobá se Brawl Stars

Hra 18. 3. 2020

Vainglory – pokud jste o ní neslyšeli – patří k nejlepším a nejúspěšnějším MOBA hrám na mobilech. Studio Super Evil Mega Corp, které hru vytvořilo a po dobu osmi let vylepšovalo, předalo v listopadu minulého roku další vývoj do rukou vývojářů z Rogue Games, aby se mohli věnovat práci na nové hře známé pod označením Project Spellfire. Kromě toho založili nové studio Bazooka Tango, které nyní představilo spin-off Vainglory s názvem Vainglory All Stars.

Jedná se o multiplayerovou hru, kde proti sobě v aréně zápasí týmy o třech hrdinech. Každý hrdina má jiný typ útoku a jinou speciální schopnost. Hra běží na E.V.I.L. enginu, který využívá také Vainglory. Jinak se ale podobá spíše Brawl Stars od Supercell.

Arény jsou malé, ale nabízejí spoustu úkrytů, které poslouží při úprcích, ale i útocích ze zálohy. Vypadá to, že kromě klasického týmového deathmatche nabídne hra mód, kde se bojuje o drahokamy. I ten známe z Brawl Stars…Kromě krátkého videa a ještě kratšího popisu toho k Vainglory All Stars moc nemáme. Můžeme jen doufat, že vývojáři přidají i nějaké vlastní prvky a inovace. Takhle hra vypadá skoro jako klon. Datum premiéry rovněž není známo. Ví se ale, že se hra bude vypouštět do světa postupně, tedy po jednotlivých zemích.  

Čtěte také

Google věnuje na boj s koronavirem miliardy. Firmám dá reklamu zdarma

Google věnuje na boj s koronavirem miliardy. Firmám dá reklamu zdarma

Různé Včera

Google rozšířil početnou řadu firem, které vynakládají nemalé prostředky na boj s epidemií koronaviru a s jejími dopady. Výkonný...

Další skvělá hra zdarma. Stahujte Monument Valley 2!

Další skvělá hra zdarma. Stahujte Monument Valley 2!

Hra Včera

Mnoho herních vývojářů osekalo dočasně ceny svých her, abychom si mohli zkrátit dlouhé chvíle v karanténě. Platí to i pro ustwo...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail