Legendární Castlevanii z PlayStationu si zahrajete i na mobilu

Legendární Castlevanii z PlayStationu si zahrajete i na mobilu

Hra 4. 3. 2020

Jeden z nejlepších dílů série Castlevania, která v podstatě spoluzaložila nový herní žánr metroidvania, se překvapivě objevil na Google Play a App Store.

Port Castlevania: Symphony of the Night z konzole PlayStation vás přenese do Drákulova hradu, který je plný kostlivců, démonů a dalších pekelných kreatur. Pokud se chcete probojovat až na konec, neobejdete se bez gamepadu. Obě verze naštěstí připojení ovladače podporují.Jedná se o celkem věrnou konverzi, kterou nekazí retro filtry ani žádné jiné pokusy o vylepšení grafiky. Pár odlišností oproti originálu tu ovšem je. Bylo předěláno menu, které více sedí dotykovým displejům, přibyly achievementy a hodit se bude také nová funkce Continue, tedy možnost navázat tam, kde jste zemřeli. Podle některých indicií mobilní verze obsahuje i prvky, které byly součástí verze pro konzoli Sega Saturn vydanou v Japonsku.

Verzi pro iOS si můžete stáhnout zde.
Verzi pro Android si můžete stáhnout zde.

Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování. Na Android i iOS.

Čtěte také

Google věnuje na boj s koronavirem miliardy. Firmám dá reklamu zdarma

Google věnuje na boj s koronavirem miliardy. Firmám dá reklamu zdarma

Různé Včera

Google rozšířil početnou řadu firem, které vynakládají nemalé prostředky na boj s epidemií koronaviru a s jejími dopady. Výkonný...

Další skvělá hra zdarma. Stahujte Monument Valley 2!

Další skvělá hra zdarma. Stahujte Monument Valley 2!

Hra Včera

Mnoho herních vývojářů osekalo dočasně ceny svých her, abychom si mohli zkrátit dlouhé chvíle v karanténě. Platí to i pro ustwo...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail