Multiplayerové závody se v Mario Kart objeví už za pár dní

Multiplayerové závody se v Mario Kart objeví už za pár dní

Hra 3. 3. 2020

Pokud jde o motokáry s Mariem a spol., tak největší zábava se skrývá v závodům proti kamarádům. Brzy se objeví i v mobilní verzi – celý půlrok po vydání.

Multiplayerové závodění začne 9. března ve 4 hodiny ráno našeho času. Multiplayer překvapivě nebude přístupný jen hráčům, kteří si platí Gold Pass za 150 korun měsíčně, jak bylo původně oznámeno. Několik módů bude i zdarma. Konkrétně jde o standardní závody s přednastavenými pravidly, která se budou denně měnit, a pak vlastní závody s přáteli nebo s lidmi z okolí. V těch si můžete nastavit rychlostní třídu, počet slotů na power-upy i to, zda se k vám připojí počítačem ovládání soupeři.

Tzv. zlaté závody s třídami 150cc a 200cc budou k dispozici jen předplatitelům, kteří to s mobilními motokárami myslí vážně. Jen v těchto závodech je možné dosáhnout nejvyššího hodnocení „S“. Pro všechny závody platí, že se jedou okruhy z aktuálního poháru.

Mario Kart Tour si můžete stáhnout zde.

Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování. Na Android i iOS.

GALERIE

Čtěte také

Google věnuje na boj s koronavirem miliardy. Firmám dá reklamu zdarma

Google věnuje na boj s koronavirem miliardy. Firmám dá reklamu zdarma

Různé Včera

Google rozšířil početnou řadu firem, které vynakládají nemalé prostředky na boj s epidemií koronaviru a s jejími dopady. Výkonný...

Další skvělá hra zdarma. Stahujte Monument Valley 2!

Další skvělá hra zdarma. Stahujte Monument Valley 2!

Hra Včera

Mnoho herních vývojářů osekalo dočasně ceny svých her, abychom si mohli zkrátit dlouhé chvíle v karanténě. Platí to i pro ustwo...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail