V sobotu začíná druhá sezóna Applikací.Na co se můžete těšit?

V sobotu začíná druhá sezóna Applikací.Na co se můžete těšit?

3. 9. 2014

Přes prázdniny jsme jeli v odlehčeném duchu. Né proto, že bychom si váleli šunky a hráli Plants vs. Zombies 2, ale proto, že jsme chystali novu sérii Applikací. Víme, že se vám ta první líbila, ale říkali jsme si, že je třeba laťku posunout trochu výš.

V nové sérii je tak několik změn a novinek. Ta hlavní se týká moderátorů. Asi jste si postupně během Applikací všimli, že Ivě spokojeně narostlo bříško. Iva nyní testuje aplikací Miminko, takže několik prvních dílů pořadu musíme zvládnout bez ní. Mikoláš si tak vzal na pomoc řadu odborníků, kteří mu pomohou projít různá zajímavá témata.

Hned tuhle sobotu se podíváme na focení. A to opravdu podrobně. Nejenže si doporučíme zajímavé aplikace, ale fotograf Jan Březina nám poradí, jak máme fotit a jakým chybám se máme vyhnout. Zároveň rozebereme fenomén selfie a Mikoláš se na Pražském Hradě pokusí trhnout světový rekord v počtu selfie za minutu. Jak dopadl, to uvidíte už v sobotu. Snad vás můžeme navnadit na selfie s českým prezidentem!

Právě snaha o překonání rekordu je jednou z nových rubrik, které jsme pro vás do Applikací přichystali. Rozhodli jsme se, že budeme apky testovat na živo - v naší Laboratoři. Výsledkem budiž řada podivných a šílených experimentů, které otestují nejen odolnost našeho moderátora, ale snad i bránice našich diváků. Mezi dalšími rubrikami najdete třeba Duel, Síň slávy nebo aplikace, které doporučíte přímo vy.

Nová sezóna Applikací začíná v sobotu ve 12:35 na Prima COOL!

Čtěte také

Fitbit Ace je chytrý náramek, který motivuje děti k pohybu

Fitbit Ace je chytrý náramek, který motivuje děti k pohybu

Vychytávka 14. 3. 2018

Kromě hodinek Versa představil Fitbit také nový chytrý náramek s názvem Ace. Vypadá jako Alta, akorát je o něco menší, barevnější...

Fitbit Versa jsou stylové chytré hodinky za příznivou cenu

Fitbit Versa jsou stylové chytré hodinky za příznivou cenu

IoT Vychytávka 13. 3. 2018

Konkurence Apple Watch? To by se dalo prohlásit o hodinkách Fitbit Ionic, ale nové Fitbit Versa cílí spíše na méně náročné zákazníky....

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail