Vyrážíme do Berlína na veletrh IFA. Sledujte nás na Twitteru!

Vyrážíme do Berlína na veletrh IFA. Sledujte nás na Twitteru!

2. 9. 2014

Od 5. do 10. září probíhá v Berlíně veletrh spotřební elektroniky IFA 2014. Jedná se o událost roku, přičemž na výstavní ploše najdete televize, mixéry, ledničky, telefony, tablety... prostě cokoliv, co můžete píchnout do zásuvky. My na místě samozřejmě nebudeme chybět. Kromě odhalení řady nových telefonů se těšíme hlavně na další chytré periferie a virtuální realitu. Kromě nových smartphonů a smartwatches doufáme právě v možnost vyzkoušet si virtuální realitu za pomoci mobilního telefonu na vlastní oči.

A když neklapne tohle, tak si alespoň vyzkoušíme nějaký ten chytrý domácí spotřebič... A když neklapne ani to, tak Berlín sám o sobě nabízí spoustu zajímavých míst, kde najdou využití mobilní aplikace. A když padne i tohle, tak... no tak je v Berlíně hudební festival a ten má také svojí mobilní aplikaci, v niž si můžete uložit všechny oblíbené hudebníky, aby vám neunikl jejich koncert. Jak vidíte, nic jsme nenechali náhodě.

Ačkoliv IFA začíná až v pátek, první konference a prezentace jsou již ve středu. Do Berlína tedy vyrážíme hned brzy ráno a vy nás můžete sledovat pomocí Twitteru - ten budeme během dne postupně aktualizovat a doplňovat zajímavými postřehy. Pokud máte něco, co vás zajímá, napište nám to do komentářů a Mikoláš na to hodí oko!

Applikační Twitter najdete zde!

Čtěte také

Hraní bez instalace? Vyzkoušejte si Google Play Instant!

Hraní bez instalace? Vyzkoušejte si Google Play Instant!

Hra Včera

U několika her v nabídce Google Play, přesněji u šesti titulů od předních vydavatelů, se objevilo vedle Instalovat nové tlačítko...

PUBG pro iOS a Android konečně i u nás! Tady jsou odkazy ke stažení

PUBG pro iOS a Android konečně i u nás! Tady jsou odkazy ke stažení

Hra Včera

Po dlouhém testování v Číně a kratičkém, dvoudenním testu v Kanadě si může konečně PlayerUnknown’s Battlegrounds alias...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail