Icewind Dale aneb další herní klasika míří na Android a iOS

Icewind Dale aneb další herní klasika míří na Android a iOS

3. 9. 2014

Poslední dobou jsme svědky předělávání videoherních klasik na mobilní zařízení. Po slavných titulech jako Grand Theft Auto III, Baldur’s Gate nebo nedávno vydaném Bioshocku, se na telefony a tablety podívá i další kultovní hra – Icewind Dale.

Za její předělávkou stojí Beamdog Studios, kteří mají na triku i android verzi Baldur’s Gate: Enhanced Edition. Hra se všeobecně setkala s nadšenými ohlasy (Baldur’s Gate je totiž doopravdy boží), ale uživatelé ve velkém kritizovali chyby i fakt, že na pohodlné hraní je potřeba tablet s desetipalcovým displejem.

Baldur's Gate: Enhanced Edition stahujte zde!

Icewind Dale: Enhanced Edition nabídne řadu vylepšení a novinek. Hráči se mohou těšit na nový obsah, který se nevešel do původní hry, případně na úkoly z původních datadisků Heart of Winter a Trials of Luremaster. K dispozici bude 60 nových předmětů a 122 kouzel převzatých z Baldur’s Gate a spousta dalšího.

Nezajímavě nevypadá ani podpora hry šesti živých hráčů napříč různými platformami. Vývojáři se také snaží reagovat na kritiku fanoušků. Icewind Dale nabídne tedy možnost přiblížit si obraz nebo možnost rychle sebrat všechny předměty ve vašem okolí. Kromě Androidu vyjde Icewind Dale na iOS, PC a Mac. Předpokládaná cena je 20 dolarů.

Čtěte také

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Hra Před 22 hodinami

Harry Potter: Hogwarts Myster – první ze dvou oficiálních mobilních her naplánovaných na tento rok právě vyšla. Trailery nás...

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Různé Před 23 hodinami

Když Apple vyměnil na svých zařízeních emoji pistole za zelenou stříkací pistolku, vysloužil si od mnoha lidí posměch anebo rovnou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail