Zákazníci T-Mobile mohou vyhrát exkluzivní mobil HTC One!

Zákazníci T-Mobile mohou vyhrát exkluzivní mobil HTC One!

30. 8. 2014

Soutěž již skončila!

T-Mobile si pro své zákazníky připravil soutěž o pět exkluzivních mobilních telefonů HTC One. Všech pět mobilů má na zadní straně laserem gravírovaný motiv, o který se postaralo pražské tatérské studio Inkoust.me Tattoo. Všech pět telefonů pak dává dohromady jeden celý obrázek. Není to jen hodně zajímavá cena, ale i šance navázat celoživotní přátelství v rámci bratrstva potetovaného telefonu! Pokud chcete jeden z těchto telefonů vyhrát, stačí, abyste si stáhli jednu z vybraných tapet, melodií, uvítacích tónů nebo mobilních her. Sejměte následující QR kód svým mobilním telefonem. Pokud jste na mobilu, klikněte na sem!

 Abychom vám ten výběr zjednodušili, vybrali jsme pár her, které by vám v mobilu stejně neměly chybět. Se stažením každé z nich se automaticky dostáváte do soutěže o jeden z exkluzivní edice mobilních telefonů HTC One!

World of Goo - 89 Kč

Pokud jste na mobilu, klikněte zde!

Staňte se stavitelem a vybuduj konstrukci z blátivých kuliček! Cílem v každém levelu je došplhat s blátivou stavbou až k velké trubce, která se nachází na vyvýšeném místě. Zároveň ale musíte zachránit předepsaný počet volných kuliček. Také je třeba dát pozor na příliš vysoké a nestabilní věže, mohou se totiž rozhoupat nebo dokonce složit. Hra je v angličtině.

Modern Combat 4: Zero Hour - 89 Kč

Pokud jste na mobilu, klikněte zde!

USA právě utrpělo atomový útok, který destabilizoval celý svobodný svět. Na začátku Mezinárodního mírového a bezpečnostního summitu na Havaji zajala teroristická skupina všechny světové vůdce. Jako korporál Joel Blake americké armády máte se svým týmem za úkol pronásledovat nepřítele po celém světě, včetně Jižní Afriky a Barcelony, zachránit světové vůdce a zlikvidovat člověka, který byl za celou akci zodpovědný.

The Sims 3: Ambitions - 89 Kč

Pokud jste na mobilu, klikněte zde!

Získejte nejambicióznější verzi The Sims která kdy byla vyrobena pro mobily! Pracovní příležitosti klepou na Simsy, tak odhalte jejich vášně a proměňte je ve skutečná povolání. Bude váš Sim rockovou hvězdou? Nebo módní návrhář? Umělec? Sportovní Celebrita? Buduj byznys kariéru pomocí malých cílů, mini-her, oblečení a lokací. Podívejte se na možnosti rozvoje! Nechte své kolegy Sim spřátelit se, soupeřit, a možná se i zamilují. Hra je v angličtině.

Pro Tennis - 89 Kč

Pokud jste na mobilu, klikněte zde!

Ukažte všem ty nejlepší tenisové sety ve čtyřech nejprestižnějších turnajích na světě! Tři vyvážené úrovně obtížnosti činí tuto hru dostupnou pro hráče všech věkových kategorií již od prvního podání! Vypilujte svoje back-handy a ukažte svým protivníkům, kdo je vládce všech tenisových kurtů! Hra je v angličtině.

Čtěte také

Ve hře Crypto Rider se vozíte po grafech vývoje cen kryptoměn

Ve hře Crypto Rider se vozíte po grafech vývoje cen kryptoměn

Hra Včera

Nejprve pomalé stoupání z nuly až na dvacet tisíc a pak rychlý sešup na sedm. Graf vývoje ceny Bitcoinu připomíná horskou dráhu a ve...

Eminem uspořádal velkolepý AR koncert. Podívejte se!

Eminem uspořádal velkolepý AR koncert. Podívejte se!

Aplikace Včera

Kdysi se na koncertech rozsvěcovaly zapalovače, dnes z obecenstva svítí displeje a blesky mobilních telefonů. Mnozí muzikanti to vidí...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail