Sociální síť Vine vstává z mrtvých – jako Byte

Sociální síť Vine vstává z mrtvých – jako Byte

Aplikace 27. 1. 2020

Pamatujete na Vine? Sociální síť, kam se dala nahrávat maximálně šestisekundová videa, zaznamenala obrovský úspěch a objevila celou řadu talentů, kteří následně rozvíjeli svou kariéru na YouTube. Vine byla mezitím pohlcena Twitterem, ovšem místo toho, aby aplikaci rozvíjel, nechal apku umřít.

Jeden z původních tvůrci Vine po letech koncept šestisekundových videí oprášil a představil aplikaci Byte. Je to nemlich to samé, nejen co se délky videí týče, ale také nástrojů pro jejich natáčení. Videa se dají v aplikaci nejen natáčet, ale také střihat pomocí jednoduchých nástrojů. K dispozici je i Ghost mode, tedy zobrazení posledního snímku z předchozího klipu pro snadnější navázání. Tvůrce videí můžete sledovat podobně jako na Twitteru nebo Facebooku, a je to také možnost retweetnout, pardon rebytovat neboli zveřejnit jejich videa na svém profilu.

Aplikace vypadá opravdu nadějně, dokonce přilákala i pár známých vinerů. Jen ji trochu trápí dětské nemoci v podobě technických chyb a spam v komentářích. S oběma problémy ovšem vývojáři statečně bojují. Poslední aktualizace už například umožňuje odstraňování nevhodných komentářů.

Byte si můžete stáhnout zde.

Čtěte také

„Televize pro TikTok“ od Samsungu už má českou cenkovku

„Televize pro TikTok“ od Samsungu už má českou cenkovku

Vychytávka Před 15 hodinami

Otočná televize Sero od Samsungu, která vzbudila pozornost na veletrhu CES, jde do prodeje. Na svých stránkách ji má i česká pobočka...

SEGA se opět pustila do výroby konzolí. Na Game Gear Micro spustíte jen čtyři hry

SEGA se opět pustila do výroby konzolí. Na Game Gear Micro spustíte jen čtyři hry

Vychytávka Před 16 hodinami

Společnost SEGA se nostalgicky vrací do časů, kdy produkovala nejen hry, ale také herní konzole. Po zmenšené verzi konzole Sega Mega Drive...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail