Sociální síť Vine vstává z mrtvých – jako Byte

Sociální síť Vine vstává z mrtvých – jako Byte

Aplikace 27. 1. 2020

Pamatujete na Vine? Sociální síť, kam se dala nahrávat maximálně šestisekundová videa, zaznamenala obrovský úspěch a objevila celou řadu talentů, kteří následně rozvíjeli svou kariéru na YouTube. Vine byla mezitím pohlcena Twitterem, ovšem místo toho, aby aplikaci rozvíjel, nechal apku umřít.

Jeden z původních tvůrci Vine po letech koncept šestisekundových videí oprášil a představil aplikaci Byte. Je to nemlich to samé, nejen co se délky videí týče, ale také nástrojů pro jejich natáčení. Videa se dají v aplikaci nejen natáčet, ale také střihat pomocí jednoduchých nástrojů. K dispozici je i Ghost mode, tedy zobrazení posledního snímku z předchozího klipu pro snadnější navázání. Tvůrce videí můžete sledovat podobně jako na Twitteru nebo Facebooku, a je to také možnost retweetnout, pardon rebytovat neboli zveřejnit jejich videa na svém profilu.

Aplikace vypadá opravdu nadějně, dokonce přilákala i pár známých vinerů. Jen ji trochu trápí dětské nemoci v podobě technických chyb a spam v komentářích. S oběma problémy ovšem vývojáři statečně bojují. Poslední aktualizace už například umožňuje odstraňování nevhodných komentářů.

Byte si můžete stáhnout zde.

Čtěte také

Microsoft spojil Word, Excel a Powerpoint do jedné apky

Microsoft spojil Word, Excel a Powerpoint do jedné apky

Aplikace Před 21 hodinami

Je tomu skoro rok, co Microsoft prozradil na svém blogu záměr spojit nejpoužívanější kancelářské apky do jedné. Aplikace Office, která...

Rovio odhaluje novou hru s Angry Birds. Půjde o tenis

Rovio odhaluje novou hru s Angry Birds. Půjde o tenis

Hra 17. 2. 2020

Na App Store se bez jakéhokoliv upozornění objevila nová Angry Birds hra. Jedná se o arkádový tenis a důvod, proč vydání neprovází...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail