Update Dooma přináší nový obsah i technická vylepšení

Update Dooma přináší nový obsah i technická vylepšení

Hra 10. 1. 2020

Bethesda dál pracuje na vylepšení legendárních her DOOM a DOOM II, které minulý rok vydala na App Store a Google Play (DOOM už podruhé). Po opravách největších chyb a odstranění kritizovaného přihlašovacího formuláře, který zamezoval spuštění hry bez účtu v síti Bethesda.net, vyšla aktualizace obsahová.

Poslední verze přidává sekci Přídavky (Add-Ons), přes níž si můžete stáhnout nové levely. V nabídce je například Sigil, který vytvořil minulý rok spoluautor Dooma John Romero, nebo klasika TNT: Evilution a The Plutonia Experiment. Stažení add-onů je nicméně opět podmíněno přihlášením k Bethesda.net.

Nezapomnělo se ani na technickou stránku hry. Střílečky nově běží v 60 snímcích za sekundu a podporují obraz 16:10. Za zmínku stojí také funkce rychlého uložení/načítání, které budete využívat při hře na dotykovém displeji velmi často.

DOOM iOS / DOOM Android
DOOM II iOS / DOOM II Android

Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování. Na Android i iOS.

Čtěte také

Streamování z Xboxu na mobil konečně funguje i u nás

Streamování z Xboxu na mobil konečně funguje i u nás

Aplikace 16. 1. 2020

Microsoft konečně zpřístupnil aplikaci Xbox Game Streaming i českým hráčům. Dosud byla k dispozici jen na vybraných trzích. Díky apce...

Podle OnePlus je na mobily s flexibilním displejem ještě brzo

Podle OnePlus je na mobily s flexibilním displejem ještě brzo

Vychytávka 16. 1. 2020

Čínská společnost OnePlus v poslední době zaujala konceptem mobilu s elektrochromatickým sklem, které dokáže skrýt kamery....

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail