Poslední šance koupit hry na Google Play se slevou. Ušetříte až 80 %

Poslední šance koupit hry na Google Play se slevou. Ušetříte až 80 %

Hra 2. 12. 2019

Black Friday už máme sice za sebou, ale slevy běží dál. Ale pozor, už jen do pondělní půlnoci. Ještě chvíli tak máte možnost koupit nějakou z prémiových her za zvýhodněnou cenu (až o 80 % levněji) a ušetříte také na nákupech ve vybraných free-to-play hrách. Vybíráme pár zajímavých nabídek:

  • Machinarium (20 Kč) – Ručně kreslená adventura od české Amanity. Ve slevě je také nejnovější díl série Samorost.
  • Monument Valley 2 (35 Kč) – Jedna z nejhezčích her, co se na Google Play objevily. Jedná se o logickou hříčku, která si pohrává s perspektivou.
  • Mini Metro (20 Kč) – Minimalistická logická hra, ve které budujete co nejefektivnější podzemku. Jak dlouho vydržíte, než metro zkolabuje?
  • Call of Duty: Mobile – Aktuálně jedna z nejpopulárnějších stříleček na Google Play je plná výhodných „Black Friday balíčků“ s exkluzívními zbraněmi, expy a skiny. Nejlevnější pořídíte už kolem dvacky.
  • Brawl Stars – Poslední z hitů od Supercell nabízí během akce nové skiny, slevy (megaboxy o 60 % levnější), ale také výhodnější balíčky.
To je jen malá ukázka z toho, co Google nabízí.

Free-to-play hry ve slevě najdete zde.
Prémiové hry ve slevě najdete zde.

Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování. Na Android i iOS.

Google Play is a trademark of Google LLC.

Čtěte také

Streamování z Xboxu na mobil konečně funguje i u nás

Streamování z Xboxu na mobil konečně funguje i u nás

Aplikace 16. 1. 2020

Microsoft konečně zpřístupnil aplikaci Xbox Game Streaming i českým hráčům. Dosud byla k dispozici jen na vybraných trzích. Díky apce...

Podle OnePlus je na mobily s flexibilním displejem ještě brzo

Podle OnePlus je na mobily s flexibilním displejem ještě brzo

Vychytávka 16. 1. 2020

Čínská společnost OnePlus v poslední době zaujala konceptem mobilu s elektrochromatickým sklem, které dokáže skrýt kamery....

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail