​Nájemným zabijákem v Hitman GO. Tento víkend za polovic!

​Nájemným zabijákem v Hitman GO. Tento víkend za polovic!

22. 8. 2014

Agent 47 je na počítačích a herních konzolích populární nájemný vrah s čárovým kódem na temeni a pořádnou řadou zářezů na pažbě. Když se ale jeho autoři rozhodli udělat hru pro mobilní zařízení, chytře pochopili, že je akční zážitek z monitorů a televizí nepřenosný. Výsledkem je tak zcela originální tahová strategie, která místo stříleček spíš připomíná šachy. To jí ale nic neubírá na atraktivitě. Ba naopak!

Hitman GO se může pyšnit krásnou stylizací, kdy před sebou máte modely různých lokací a v nich rozmístěné figurky. Postavičky se mohou pohybovat jen po nakreslených dráhách a vy si musíte rozmyslet každý pohyb a každou akci. Autorům se tak povedlo do hry promítnout to nejpodstatnější – dobré plánování a načasování kroků. Bez toho se prostě žádný nájemný zabiják neobejde.

Původně byl Hitman GO k dispozici pro Android a iOS za nějakých sto korun, tento víkend je ale v akci a pořídíte jej za polovic! Pokud jste se tedy Agentovi 47 vyhýbali, jelikož cena byla příliš vysoká, teď máte šanci. Tak GO!

Hitman Go stahujte zde!

Čtěte také

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Hra Včera

Harry Potter: Hogwarts Myster – první ze dvou oficiálních mobilních her naplánovaných na tento rok právě vyšla. Trailery nás...

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Různé Včera

Když Apple vyměnil na svých zařízeních emoji pistole za zelenou stříkací pistolku, vysloužil si od mnoha lidí posměch anebo rovnou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail