Terraria za polovic? Google rozjel masivní slevovou akci na mobilní hry

Terraria za polovic? Google rozjel masivní slevovou akci na mobilní hry

Hra 27. 11. 2019

Black Friday se blíží (tentokrát ten skutečný) a stejně jako minulý rok se do akce zapojil i Google. V Obchodě Play najdete hned dvě sekce, které jsou plné slev. Jedna je věnovaná tzv. prémiovým neboli placeným hrám, zatímco druhá se zaměřuje na free-to-play tituly.

Jak se dá ušetřit na bezplatné hře, ptáte se? Úspora se nachází uvnitř – v ingame nabídkách a obchůdcích. Najdete tu slevy na různé bundly, ale i tematické virtuální předměty. Clash of Clans například nabízí šestkrát výhodnější Town Hall balíčky, v Call of Duty: Mobile najdete zase (mimo jiné) speciální bedýnku za dvacku a například v Brawl Stars jsou nové skiny a výhodnější mega boxy.

Pokud jde o prémiové hry, tak tam jsou pravidla jasná – slevy až 80 %. Ušetřit můžete například na Terrarii, Samorostu 3, Machinariu nebo novince Witcheye.

Free-to-play hry ve slevě najdete zde.
Prémiové hry ve slevě najdete zde.

Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování. Na Android i iOS.

Google Play is a trademark of Google LLC.

Čtěte také

Streamování z Xboxu na mobil konečně funguje i u nás

Streamování z Xboxu na mobil konečně funguje i u nás

Aplikace 16. 1. 2020

Microsoft konečně zpřístupnil aplikaci Xbox Game Streaming i českým hráčům. Dosud byla k dispozici jen na vybraných trzích. Díky apce...

Podle OnePlus je na mobily s flexibilním displejem ještě brzo

Podle OnePlus je na mobily s flexibilním displejem ještě brzo

Vychytávka 16. 1. 2020

Čínská společnost OnePlus v poslední době zaujala konceptem mobilu s elektrochromatickým sklem, které dokáže skrýt kamery....

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail