Pět profilů na Instagramu, které musíte vidět

Pět profilů na Instagramu, které musíte vidět

19. 1. 2014

Ve třetí epizodě Applikací jsme vám představili pomocníky při focení mobilem a mezi nimi rozhodně nemohla chybět služba Instagram. Nicméně právě tahle appka toho nabízí mnohem víc než jenom focení a možnost svoje fotky prohnat barevnými filtry. S odesláním vašich fotek na svůj profil se před vámi otevírá úplně nová sociální síť, kde můžete sledovat svoje přátele stejně jako oblíbené celebrity. Navíc, lidská kreativita nezná mezí a na Instagramu najdete naprosto cokoliv. Je toho tolik, že jsme ještě ani my sami nenahlídli do všech koutů, nicméně máme pár oblíbených účtů, které určíte stojí za to sledovat. Tady předkládáme pár tipů a najít si ty další, to už necháme čistě na vás...

Aplikaci Instagram stahujte zde!
 
Tohle je sen každého kluka - mít tolik peněz, že nevíte co s nimi, takže je utrácíte za zbraně, drahá auta, šílenosti a samozřejmě modelky, kterých máte na každé fotce alespoň deset. Profil milionáře a playboye Dana Bilzeriana sledujte zde.
 
Jeden z nejoriginálnějších projektů na Instagramu rozjel ruský producent Murda Osmann. Ten cestuje kolem světa a fotí svojí přítelkyni ve stejné pozici - ona stojí před ním a drží ho za ruku, jako by ho táhla z jednoho obrazu do druhého. Více zde!
 
Fotografů je Instagram plný a vybrat toho nejlepšího je prostě nemožné. Nicméně v poslední době nás zaujaly fotky Scotta Rankina. Nejenže mají nádech tajemna, ale navíc se nám líbí, jak dokáže pracovat s kompozicí. Koukněte sem!
 
Kde by byl internet bez koček a jejich fotek. A kde by byl bez peněz (samotný Instagram se prodal Facebooku za miliardu dolarů). Profil Cashcats tohle vtipně slepuje a pohledů na koťátka s hromadou peněz nás baví denně. Více tady!
 
Známou celebritou na Instagramu je i člověk s účtem mrpimpgoodgame, který na síť nahrává stále stejnou pózu. Pohled na jeho profil vás donutí kroutit hlavou, ale asi tak u třicáté fotky se prostě musíte začít smát. Pro hromadu selfies klikejte sem.
 
Tak tedy popusťte uzdu svojí fantazii. Nemusíte fotit jenom svojí rodinu!

Čtěte také

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Hra Před 9 hodinami

Harry Potter: Hogwarts Myster – první ze dvou oficiálních mobilních her naplánovaných na tento rok právě vyšla. Trailery nás...

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Různé Před 10 hodinami

Když Apple vyměnil na svých zařízeních emoji pistole za zelenou stříkací pistolku, vysloužil si od mnoha lidí posměch anebo rovnou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail