Novodobá Motorola RAZR s flexibilním displejem na první fotce!

Novodobá Motorola RAZR s flexibilním displejem na první fotce!

Různé 31. 10. 2019

I když je premiéra novodobého véčka naplánována až na příští měsíc, internetem už koluje první fotka mobilu. Snímek zveřejnil Evan Blass, který nás podobnými materiály zásobuje pravidelně. Bohužel, véčko je na obrázku téměř zaklaplé, takže si nemůžeme prohlídnout prvek, na nějž se těšíme nejvíc. Na mysli máme samozřejmě flexibilní displej, který si výrobce dokonce nechal patentovat.

Pár zajímavých detailů ovšem stojí za zmínku. Například konstrukce, která je na jednu stranu věrná původnímu designu, ale ve srovnání s ním je výrazně tlustší. Nebo tlačítko ve spodní části přístroje. Jde o senzor otisku prstu, tlačítko sloužící k otevření véčka nebo něco úplně jiného?

To se dozvíme nejpozději 13. listopadu, kdy bude zařízení oficiálně představeno. Kromě jiného jsme zvědaví také na cenu. Podle listu Wall Street Journal by měl mobil stát 1500 dolarů, což je asi 34 tisíc korun. Po připočtení daně se pohybujeme kolem 41 tisíc korun.

GALERIE

Čtěte také

Deezer přidá sekci věnovanou podcastům

Deezer přidá sekci věnovanou podcastům

Aplikace 10. 11. 2019

Podobně jako Spotify i francouzská streamovací služba Deezer rozšiřuje svou nabídku o podcasty. Tedy, podcasty už nabízí nějakou dobu, ale...

Tvůrci Clash Royale pohřbili svoji nejnovější hru

Tvůrci Clash Royale pohřbili svoji nejnovější hru

Hra 9. 11. 2019

Finský tým Supercell má pověst hitmakera na poli mobilních her. Mezi všemi těmi úspěšnými tituly, jako je Clash Royale, Boom Beach nebo...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail