Tohle není Nintendo Switch, ale mobil s novým gamepadem od Razeru

Tohle není Nintendo Switch, ale mobil s novým gamepadem od Razeru

Vychytávka 30. 10. 2019

Razer oživil projekt Junglecat, což je přídavný gamepad pro pohodlnější hraní na mobilu. Nová verze se evidentně inspirovala u konzole Nintendo Switch. Sestává ze dvou ovladačů připomínajících Joy-Cony, adaptéru pro zasunutí mobilu a adaptéru pro používání gamepadu samostatně – opět po vzoru nintendovských ovladačů.

V handheld módu ovladač podporuje jen Razer Phone 2, Huawei P30 Pro, Samsung Galaxy Note 9 a Samsung Galaxy S10+. Pokud budete používat Junglecat jako samostatný ovladač, můžete jej připojit nejen k libovolnému mobilu s Androidem, ale k i k PC s Windows.

K telefonům se gamepad připojuje výhradně bezdrátově. Čas od času tak budete muset ovladač dobíjet, ovšem Razer slibuje výdrž až 100 hodin hraní. Zmínku si zaslouží také aplikace Razer Gamepad, kde můžete například ladit citlivost joysticků.

Co se týče podpory her, na stránkách Razeru najdete seznam čítající stovky titulů včetně největších hitů. Cena je stejná jako u nových sluchátek, tedy 3 065 Kč.

GALERIE

Čtěte také

Deezer přidá sekci věnovanou podcastům

Deezer přidá sekci věnovanou podcastům

Aplikace 10. 11. 2019

Podobně jako Spotify i francouzská streamovací služba Deezer rozšiřuje svou nabídku o podcasty. Tedy, podcasty už nabízí nějakou dobu, ale...

Tvůrci Clash Royale pohřbili svoji nejnovější hru

Tvůrci Clash Royale pohřbili svoji nejnovější hru

Hra 9. 11. 2019

Finský tým Supercell má pověst hitmakera na poli mobilních her. Mezi všemi těmi úspěšnými tituly, jako je Clash Royale, Boom Beach nebo...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail