Hra LEGO Legacy Heroes Unboxed je povedené JRPG s minifigurkami

Hra LEGO Legacy Heroes Unboxed je povedené JRPG s minifigurkami

Hra 8. 11. 2019

Novinka s předlouhým názvem LEGO Legacy Heroes Unboxed zatím běží v rámci předběžného přístupu, ale už teď je jasné, že se bude řadit k těm lepším hrám s puncem známé stavebnice. Mimochodem, Česká republika se řadí k několika málo zemím, kde si hru lze stáhnout.

A o co vůbec jde? Žánrově bychom hru zařadili asi k JRPG. Jádrem jsou totiž tahové souboje, kde s nepřítelem na střídačku volíte útočné a obranné akce. Souboje nejdou moc do hloubky, ale základ, jako jsou například taunty nebo různé bonusy k útoku zde najdete.

Zábavnosti dost pomáhá pestrá nabídka figurek, jejich útoků a s tím spojené vtipné animace. Zálesák například dokáže ostatní postavičky léčit, což dělá tak, že si bleskurychle „postaví“ táborák a zabrnká pár melodií na kytaru. V podstatě takový LEGO-bard. Kriminálník zase ovládá taunt (nutí všechny nepřátelské jednotky, aby útočily jen na něj), což opět provází stavební animace. Tentokrát si postavička narychlo vyrobí činku s lavicí a dá si pár benchpressů.Samostatnou kapitolou jsou speciální útoky, které se zpřístupní po odemčení celého setu tematické stavebnice. Hrad z LEGO Ninjago vám například odemkne draka, který napáchá v řadách nepřátel obrovské škody. Sbírání minifigurek a stavebnic představuje skvělo motivaci.

Abychom ale jenom nechválili… Moc nás nebavil příběh vyprávěný formou dialogů a radost nemáme ani ze systému energie, který považujeme za jednu nejhorších metod monetizace.  

LEGO Legacy Heroes Unboxed si můžete stáhnout zde.

Čtěte také

Deezer přidá sekci věnovanou podcastům

Deezer přidá sekci věnovanou podcastům

Aplikace 10. 11. 2019

Podobně jako Spotify i francouzská streamovací služba Deezer rozšiřuje svou nabídku o podcasty. Tedy, podcasty už nabízí nějakou dobu, ale...

Tvůrci Clash Royale pohřbili svoji nejnovější hru

Tvůrci Clash Royale pohřbili svoji nejnovější hru

Hra 9. 11. 2019

Finský tým Supercell má pověst hitmakera na poli mobilních her. Mezi všemi těmi úspěšnými tituly, jako je Clash Royale, Boom Beach nebo...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail