Hra LEGO Legacy Heroes Unboxed je povedené JRPG s minifigurkami

Hra LEGO Legacy Heroes Unboxed je povedené JRPG s minifigurkami

Hra 8. 11. 2019

Novinka s předlouhým názvem LEGO Legacy Heroes Unboxed zatím běží v rámci předběžného přístupu, ale už teď je jasné, že se bude řadit k těm lepším hrám s puncem známé stavebnice. Mimochodem, Česká republika se řadí k několika málo zemím, kde si hru lze stáhnout.

A o co vůbec jde? Žánrově bychom hru zařadili asi k JRPG. Jádrem jsou totiž tahové souboje, kde s nepřítelem na střídačku volíte útočné a obranné akce. Souboje nejdou moc do hloubky, ale základ, jako jsou například taunty nebo různé bonusy k útoku zde najdete.

Zábavnosti dost pomáhá pestrá nabídka figurek, jejich útoků a s tím spojené vtipné animace. Zálesák například dokáže ostatní postavičky léčit, což dělá tak, že si bleskurychle „postaví“ táborák a zabrnká pár melodií na kytaru. V podstatě takový LEGO-bard. Kriminálník zase ovládá taunt (nutí všechny nepřátelské jednotky, aby útočily jen na něj), což opět provází stavební animace. Tentokrát si postavička narychlo vyrobí činku s lavicí a dá si pár benchpressů.Samostatnou kapitolou jsou speciální útoky, které se zpřístupní po odemčení celého setu tematické stavebnice. Hrad z LEGO Ninjago vám například odemkne draka, který napáchá v řadách nepřátel obrovské škody. Sbírání minifigurek a stavebnic představuje skvělo motivaci.

Abychom ale jenom nechválili… Moc nás nebavil příběh vyprávěný formou dialogů a radost nemáme ani ze systému energie, který považujeme za jednu nejhorších metod monetizace.  

LEGO Legacy Heroes Unboxed si můžete stáhnout zde.

Čtěte také

Mapy Google přidaly vrstvu s informacemi o Covid-19  

Mapy Google přidaly vrstvu s informacemi o Covid-19  

Aplikace Včera

Vývojáři aplikace Mapy Google zareagovali na Covid-19 už v dubnu, když začali mapovat restaurace nabízející rozvoz a možnost...

Platby přes Mi Band jsou dostupné v dalších evropských zemích

Platby přes Mi Band jsou dostupné v dalších evropských zemích

Různé Včera

Mi Band je sice skvělý chytrý náramek, ale jedna z jeho nejzajímavějších funkcí – platby přes NFC – není v našich...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail