Razer představil bezdrátová sluchátka. Slibují Bluetooth bez lagu

Razer představil bezdrátová sluchátka. Slibují Bluetooth bez lagu

Vychytávka 29. 10. 2019

Nejnovější model sluchátek od Razeru s názvem Hammerhead vypadá v rámci nabídky společnosti poněkud atypicky. Žádná extravagance, jde o nenápadné pecky ve stylu AirPodů. Sluchátka jsou primárně určena pro připojení k mobilu, takže k připojení využívají Bluetooth.

Výrobce ovšem myslel i na hráče. Sluchátka mají speciální herní mód, který vyniká v rámci Bluetooth poměrně rychlou odezvou. Zpoždění se pohybuje pod 60 ms.

Bluetooth sluchátka se obecně vzato na hraní vůbec nehodí. Při přenosu zvuku přes Bluetooth totiž dochází k velkému zpoždění. Obvykle se zvuk opožďuje i o stovky ms. Pokud jsou tedy informace z tiskové zprávy pravdivé, jedná se o skutečně výjimečná sluchátka.

Špatně nezní ani další parametry: výdrž až 16 hodin (při dobíjení skrz krabičku), ovládání přes dotykovou plošku, voděodolnost stupně IPX4. Cena byla stanovena na 3 065 Kč.

GALERIE

Čtěte také

Deezer přidá sekci věnovanou podcastům

Deezer přidá sekci věnovanou podcastům

Aplikace 10. 11. 2019

Podobně jako Spotify i francouzská streamovací služba Deezer rozšiřuje svou nabídku o podcasty. Tedy, podcasty už nabízí nějakou dobu, ale...

Tvůrci Clash Royale pohřbili svoji nejnovější hru

Tvůrci Clash Royale pohřbili svoji nejnovější hru

Hra 9. 11. 2019

Finský tým Supercell má pověst hitmakera na poli mobilních her. Mezi všemi těmi úspěšnými tituly, jako je Clash Royale, Boom Beach nebo...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail