Uber testuje nový tarif, který počítá s domácími mazlíčky

Uber testuje nový tarif, který počítá s domácími mazlíčky

Aplikace 9. 10. 2019

Je tomu pár dní, co Uber spustil v Česku tarif Uber XL, který je určený pro větší skupiny. V Praze si tak můžete pronajmout SUV nebo dodávku pro až 6 lidí.

V budoucnu bychom se mohli dočkat i varianty pro převoz domácích mazlíčků (a jejich páníčků). Tarif UberPET firma testuje ve vybraných amerických městech. Zákazníci cestující s domácím mazlíčkem mají jistotu, že přijede řidič, který nemá s převážením zvířat problém, a řidiči si tímto způsobem mohou vydělat pár korun navíc. Za převoz zvířete se totiž účtuje příplatek ve výši 2 dolarů, jinak je tarif stejný jako u UberX.

Konkurenční služba Liftago tuto možnost nabízí nějakou dobu. V aplikaci si nejenže můžete zadat speciální požadavek na převoz zvířete, ale dokonce lze specifikovat, zda se jedná o malé nebo velké zvíře.

Čtěte také

Deezer přidá sekci věnovanou podcastům

Deezer přidá sekci věnovanou podcastům

Aplikace 10. 11. 2019

Podobně jako Spotify i francouzská streamovací služba Deezer rozšiřuje svou nabídku o podcasty. Tedy, podcasty už nabízí nějakou dobu, ale...

Tvůrci Clash Royale pohřbili svoji nejnovější hru

Tvůrci Clash Royale pohřbili svoji nejnovější hru

Hra 9. 11. 2019

Finský tým Supercell má pověst hitmakera na poli mobilních her. Mezi všemi těmi úspěšnými tituly, jako je Clash Royale, Boom Beach nebo...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail