Call of Duty: Mobile má nejsilnější start historie. Tolik hráčů neměl ani Fortnite

Call of Duty: Mobile má nejsilnější start historie. Tolik hráčů neměl ani Fortnite

Hra 9. 10. 2019

Podle odhadů společnosti Sensor Tower zaznamenala hra Call of Duty: Mobile během jednoho týdne přes 100 milionů stažení. Jedná se o naprostý rekord mezi mobilními hrami. Pro srovnání, Fortnite měl na mobilu za první týden 26,3 miliony hráčů a PUBG Mobile 28 milionů. Nutno dodat, že Fortnite vyšel nejprve jenom na iOS, zatímco CoD zaútočilo na všechny platformy. Na druhou stranu, hra Call of Duty: Mobile dosud nebyla spuštěna na nejperspektivnějším trhu mobilních her – v Číně.

Pokud jde o podíl platforem, 55,7 % stažení mají na svědomí uživatelé s iOS a zdopovědní jsou také za 53 % všech tržeb (dohromady hra utržila 17,7 milionu dolarů). Nejvíce hráčů Call of Duty: Mobile je v Americe (16,9 % všech hráčů) a Američané jsou také nejštědřejší, jelikož jsou zodpovědní za 43,1 % všech tržeb.

Na závěr jen doplníme, že dosavadním rekordmanem v počtu stažení za první týden na storech byla taktéž novinka Mario Kart Tour, která zaznamenala 90 milionů stažení za týden. 

Call of Duty: Mobile pro iOS si můžete stáhnout zde.
Call of Duty: Mobile pro Android si můžete stáhnout zde.

Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování. Na Android i iOS.

Čtěte také

Streamování z Xboxu na mobil konečně funguje i u nás

Streamování z Xboxu na mobil konečně funguje i u nás

Aplikace 16. 1. 2020

Microsoft konečně zpřístupnil aplikaci Xbox Game Streaming i českým hráčům. Dosud byla k dispozici jen na vybraných trzích. Díky apce...

Podle OnePlus je na mobily s flexibilním displejem ještě brzo

Podle OnePlus je na mobily s flexibilním displejem ještě brzo

Vychytávka 16. 1. 2020

Čínská společnost OnePlus v poslední době zaujala konceptem mobilu s elektrochromatickým sklem, které dokáže skrýt kamery....

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail