Spotify má konečně svou aplikaci pro Apple TV (a podporu Siri)

Spotify má konečně svou aplikaci pro Apple TV (a podporu Siri)

Aplikace 7. 10. 2019

Spotify potěšila své uživatele na iOS novinkami, po kterých už dlouho volali. Konečně jsme se tak dočkali propojení s hlasovou asistentkou Siri, která na požádání přehraje písničku na zařízeních s iOS 13, iPadOS 13, v autě přes CarPlay nebo na HomePodu přes AirPlay.

Tato novinka je možná jen díky změnám, které přinesla nová verze iOS. Není to tak dávno, co si společnost Spotify na Apple stěžovala u úřadu Evropské unie. Firmu s nakousnutým jablkem v logu obvinila z protežování služby Apple Music a bránění konkurenci ve využívání základních funkcí zařízení od Applu.

Integrací Siri ovšem novinky nekončí. Spousta uživatelů jistě uvítá i představení aplikace Spotify pro Apple TV, která zde dosud chyběla. Pokud máte aplikaci na svém iPhonu, stáhne se vám na Apple TV automaticky. Pokud ne, najdete ji na App Store.Poslední novinkou je mírný redesign aplikace Spotify pro iPad. Nová verze lépe využívá prostor velkých displejů, i když v lecčems za apkou pro telefony stále ztrácí. Postrádá například hudební (mini)klipy.  

Čtěte také

Deezer přidá sekci věnovanou podcastům

Deezer přidá sekci věnovanou podcastům

Aplikace 10. 11. 2019

Podobně jako Spotify i francouzská streamovací služba Deezer rozšiřuje svou nabídku o podcasty. Tedy, podcasty už nabízí nějakou dobu, ale...

Tvůrci Clash Royale pohřbili svoji nejnovější hru

Tvůrci Clash Royale pohřbili svoji nejnovější hru

Hra 9. 11. 2019

Finský tým Supercell má pověst hitmakera na poli mobilních her. Mezi všemi těmi úspěšnými tituly, jako je Clash Royale, Boom Beach nebo...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail