Tvůrce Wunderlistu chce odkoupit svou apku od Microsoftu

Tvůrce Wunderlistu chce odkoupit svou apku od Microsoftu

Aplikace 8. 9. 2019

Od té doby, co Microsoft koupil aplikaci Wunderlist (společně s jejím týmem), populární úkolovník strádá. Tým vývojářů se místo něj soustředí na vylepšování aplikace Microsoft To-Do, která ovšem i po měsících vývoje za Wunderlistem funkčně zaostává.

Zakladatel firmy 6 Wunderkinder, která aplikaci vytvořila, nyní veřejně oslovil Microsoft s nabídkou na odkup aplikace Wunderlist. Chce ji zachránit pro lidi, kteří ji ještě používají. A těch není málo! Microsoft se již dříve vyjádřil v tom smyslu, že aplikace Microsoft To-Do časem Wunderlist nahradí.

„Prodejte mi aplikaci nazpět, tým (vývojářů) si můžete nechat a soustředit jejich práci na Microsoft To-Do,“ píše se v Tweetu adresovaném šéfovi Microsoftu a manažerovi odpovědnému za vývoj Microsoft To-Do.

Čtěte také

Deezer přidá sekci věnovanou podcastům

Deezer přidá sekci věnovanou podcastům

Aplikace 10. 11. 2019

Podobně jako Spotify i francouzská streamovací služba Deezer rozšiřuje svou nabídku o podcasty. Tedy, podcasty už nabízí nějakou dobu, ale...

Tvůrci Clash Royale pohřbili svoji nejnovější hru

Tvůrci Clash Royale pohřbili svoji nejnovější hru

Hra 9. 11. 2019

Finský tým Supercell má pověst hitmakera na poli mobilních her. Mezi všemi těmi úspěšnými tituly, jako je Clash Royale, Boom Beach nebo...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail