Rymdkapsel nabízí kombinaci žánrů. A navíc za polovic!

Rymdkapsel nabízí kombinaci žánrů. A navíc za polovic!

5. 8. 2014

Rymdkapsel patří mezi ty nejoriginálnější hry, které si můžete stáhnout do svého telefonu. Autorům se totiž podařilo zkombinovat prvky Tetrisu, budovatelských strategií a tower defense her. Na první přečtení to může znít jako nová příchuť dortu pejska a kočičky, ale všechny zmiňované prvky do sebe zapadají stejně jako padající tetrisové kostičky.
 
Abyste pochopili, pomocí různých tvarů skládáte svojí loď. V prázdném prostoru na sebe navazujete chodbičky a k těm pak připojujete různé místnosti, vše ve tvarech známých kostek, s nimiž můžete i rotovat. K dispozici jsou generátory, zahrady, kuchyně, ubikace i zbraňové systémy, přičemž abyste mohli danou místnost postavit, potřebujete určitý počet surovin.
 
A jsou to právě zdroje surovin, které musíte propojovat chodbami a příslušnými místnostmi. Možná to pořád zní trochu složitě a překombinovaně, ale vývojáři věnovali maximální pozornost tomu, aby byl zážitek ze hry opačného rázu. Ať již jde o graficky minimalistickou grafiku nebo práci s barvami, rychle pochopíte, jak Rymdkapsel funguje a co máte dělat.
 
Pokud hledáte nějaké milé zpestření, určitě využijte aktuální slevy, díky které vás Rymdkapsel vyjde na necelých 50 Kč. Hra je k dispozici pro iOS a Android.

Rymdkapsel stahujte zde!

Čtěte také

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Hra Před 12 hodinami

Harry Potter: Hogwarts Myster – první ze dvou oficiálních mobilních her naplánovaných na tento rok právě vyšla. Trailery nás...

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Různé Před 13 hodinami

Když Apple vyměnil na svých zařízeních emoji pistole za zelenou stříkací pistolku, vysloužil si od mnoha lidí posměch anebo rovnou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail