Hra Pokémon Rumble Rush se dočkala i verze pro iPhony

Hra Pokémon Rumble Rush se dočkala i verze pro iPhony

Hra 24. 7. 2019

Nebývá zvykem, že by nějaká hra vyšla nejprve na Androidu a poté s odstupem časne na iOS. Přesně tak tomu ale bylo v případě Pokémon Rumble Rush.

Pokud jste ji nehráli, představte si triviální akční hru, kde pomocí tapání do displeje bojujete proti hordám pokémonům. K dispozici máte i silnější útok, který provedete delším podržením prstu na displeji. Pokémony můžete sbírat, i když ne cíleně. Přidávají se vám do inventáře víceméně náhodně během soubojů. Někdy je to dost otrava, protože tu jsou mise, co po vás vyžadují vlastnictví pokémona určité síly. Jediným způsobem, jak jej získat, je opětovné hraní levelu, kde se daný druh vyskytuje – dokud se vám konečně neobjeví v inventáři. Občas získáte kromě pokémonů také kameny, kterými můžete své oblíbence vylepšovat.

Jediným zajímavým prvkem na hře je periodické obměňování levelů a pokémonů. Každé dva týdny se prostředí mění.

I tak se ale jedná o jednu z nejprimitivnějších pokémonských her. To snad i Magikarp Jump nás bavil víc. Doporučíme jen těm nejskalnějším fanouškům fenoménu Pokémon.

Pokémon Rumble Rush pro iOS si můžete stáhnout zde.

Čtěte také

Nová bezdrátová nabíječka od Samsungu má antibakteriální účinky

Nová bezdrátová nabíječka od Samsungu má antibakteriální účinky

Vychytávka Před 8 hodinami

LG představilo sluchátka s UV krabičkou, Samsung nabízí pro změnu bezdrátovou nabíječku na mobil, která pomocí ultrafialového...

Samsung omylem zveřejnil fotku Galaxy Note20 Ultra

Samsung omylem zveřejnil fotku Galaxy Note20 Ultra

Různé Před 8 hodinami

Je poměrně běžné, že se na internet dostane fotka mobilu ještě před jeho oficiálním oznámením. Ale že by snímek zveřejnil omylem...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail