Hra Pokémon Rumble Rush se dočkala i verze pro iPhony

Hra Pokémon Rumble Rush se dočkala i verze pro iPhony

Hra 24. 7. 2019

Nebývá zvykem, že by nějaká hra vyšla nejprve na Androidu a poté s odstupem časne na iOS. Přesně tak tomu ale bylo v případě Pokémon Rumble Rush.

Pokud jste ji nehráli, představte si triviální akční hru, kde pomocí tapání do displeje bojujete proti hordám pokémonům. K dispozici máte i silnější útok, který provedete delším podržením prstu na displeji. Pokémony můžete sbírat, i když ne cíleně. Přidávají se vám do inventáře víceméně náhodně během soubojů. Někdy je to dost otrava, protože tu jsou mise, co po vás vyžadují vlastnictví pokémona určité síly. Jediným způsobem, jak jej získat, je opětovné hraní levelu, kde se daný druh vyskytuje – dokud se vám konečně neobjeví v inventáři. Občas získáte kromě pokémonů také kameny, kterými můžete své oblíbence vylepšovat.

Jediným zajímavým prvkem na hře je periodické obměňování levelů a pokémonů. Každé dva týdny se prostředí mění.

I tak se ale jedná o jednu z nejprimitivnějších pokémonských her. To snad i Magikarp Jump nás bavil víc. Doporučíme jen těm nejskalnějším fanouškům fenoménu Pokémon.

Pokémon Rumble Rush pro iOS si můžete stáhnout zde.

Čtěte také

Strategie Tropico se dočká Android verze. Podporuje ale jen pár mobilů

Strategie Tropico se dočká Android verze. Podporuje ale jen pár mobilů

Hra Před 22 hodinami

Populární počítačová hra Tropico se dočká mobilní verze pro Android. Už je dokonce na Google Play, ovšem zatím jen s možností...

Česká apka ARnie dodá běžným věcem úplně nový rozměr

Česká apka ARnie dodá běžným věcem úplně nový rozměr

Aplikace 13. 8. 2019

Čeští vývojáři mobilních aplikací se nebojí ani rozšířené reality. Jako příklad můžeme uvést například AR smajlíky Facemoji...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail