Pořiďte si fenomenální hru Stardew Valley se slevou!

Pořiďte si fenomenální hru Stardew Valley se slevou!

Hra 10. 7. 2019

Na farmářské hry se spousta hráčů divá skrz prsty. Všichni totiž máme ještě v živě paměti neuvěřitelně otravný spam v podání FarmVille na Facebooku. Věřte to nebo ne, ale existují i kvalitní farmářské hry na mobilu a Stardew Valley k nim bez pochyby patří. Ostatně necelé dva roky po vydání prodala přes 3,5 milionu kopií.Ano, prodala. Nejedná se o bezplatný titul, jak jsme na mobilu zvyklí. Standardně stojí 200 Kč, ale aktuálně si hru díky slevě můžete pořídit za 140 Kč. Za své peníze dostanete plnohodnotný titul bez mikrotransakcí a reklamy. Hra se stála vyvíjí, ale všechny novinky jsou zdarma.

Herně se Stardew Valley podobá sérii Harvest Moon. Na začátku zdědíte zpustošenou farmu, na polích jsou kameny a vše je zarostlé plevelem. Nejprve tak musíte políčka dát do pořádku a pak zasadíte první semínka. Postupně farmu rozšiřujete, přidáváte nové plodiny a hospodářská zvířata. Své výpěstky můžete prodávat na trhu ve městě, kde se postupně seznamujete s místními. Vedle toho se můžete vydávat i na výpravu do jeskyně apod. Zkrátka, nudit se nebudete.

Stardew Valley si můžete stáhnout zde. Sleva se týká jen Android verze.

Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování. Na Android i iOS.

Čtěte také

Mobilní Call of Duty vychází už za pár dní. Podívejte se na nové video

Mobilní Call of Duty vychází už za pár dní. Podívejte se na nové video

Hra Včera

Call of Duty: Mobile se po dlouhém betatestování konečně dočkalo data premiéry – 1. října. Vyjde současně na Google Play i App Store...

Revolut otevřel obchodování s akciemi pro všechny uživatele. I v ČR

Revolut otevřel obchodování s akciemi pro všechny uživatele. I v ČR

Aplikace Včera

Pokud jste si vytvořili účet ve fintech aplikaci Revolut, v e-mailové schránce byste měli mít zprávu, že se vám otevřelo obchodování...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail