​Huawei nabírá síly. Aktuálně je trojkou na trhu!

​Huawei nabírá síly. Aktuálně je trojkou na trhu!

2. 8. 2014

Mobilní společnost Huawei je letním partnerem Applikací a tak se rádi pochlubíme jejich aktuálními úspěchy. Relativně nová značka na poli mobilních telefonů posledních několik kvartálů neustále sílí, přičemž v prvním čtvrtletí letošního roku se Huawei stal trojkou na globálním trhu. Konkuruje tak značkám jako je Samsung a Apple, jež opanují první a druhé místo.

Za prvního půl roku 2014 společnost Huawei dodala na trh přes 34 milionu mobilních telefonů, což znamená meziroční růst o 62 procent. Svoje úspěchy pak svádí na hlavní dvojici mobilních telefonů – Mate 2 4G a Ascend P7 (rozsáhlé billboardové kampaně si můžete všimnout i u nás). Čínskému výrobci se přitom nedaří jenom v Evropě, ale ještě vice boduje na Blízkém východě, v Africe a v Jižní Americe.

V České republice se pak kromě prodejů mobilních telefonů Huawei postará i o superrychlý internet LTE, jehož infrastrukturu dodá dvěma hlavním mobilním operátorům.

Zdroj: tisková zpráva

Čtěte také

Ve hře Crypto Rider se vozíte po grafech vývoje cen kryptoměn

Ve hře Crypto Rider se vozíte po grafech vývoje cen kryptoměn

Hra Včera

Nejprve pomalé stoupání z nuly až na dvacet tisíc a pak rychlý sešup na sedm. Graf vývoje ceny Bitcoinu připomíná horskou dráhu a ve...

Eminem uspořádal velkolepý AR koncert. Podívejte se!

Eminem uspořádal velkolepý AR koncert. Podívejte se!

Aplikace Včera

Kdysi se na koncertech rozsvěcovaly zapalovače, dnes z obecenstva svítí displeje a blesky mobilních telefonů. Mnozí muzikanti to vidí...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail