Kombinací Tiny Tower a stavebnice LEGO vznikla hra LEGO Tower

Kombinací Tiny Tower a stavebnice LEGO vznikla hra LEGO Tower

Hra 2. 7. 2019

Tiny Tower je legenda mezi mobilními hrami. Pokud vám její název není povědomý, možná jste zaznamenali aspoň její pokračování Tiny Casino nebo Tiny Death Star s licencí Hvězdných válek. Nejmladším nástupcem „manageru mrakodrapu“ je LEGO Tower coby výsledek spolupráce s výrobcem známé stavebnice.Náplň zůstává více méně beze změny. I tady jste správce věžáku, který neustále navyšujete o nová patra. Jakmile postavíte patro, tak se rozhodnete, jak jej využít. Bude sloužit k bydlení? K zábavě? Nebo jako obchod? Potom přiřadíte nájemníky, respektive zaměstnance a případně objednáte zboží. Jakmile nastřádáte dostatek financí, přistavíte další patro a celý proces se opakuje.

Aby to nebylo tak fádní, hra po vás čas od času chce, abyste našli a prstem označili nějaký zatoulaný předmět, a také můžete vozit nájemníky výtahem, což je ale dost úmorné. Punc „LEGO“ se moc na hratelnosti nepodepsalo. Jen místo pixelovaté grafiky koukáte na baráček postavený ze dílků stavebnice. I když, je tu jeden nový prvek – sbírání stavebnicových dílků, s nimiž následně upravujete vzhled nájemníků. Také můžete upravit architekturu věžáku podle známých kolekcí. Bohužel to nic nemění na poněkud fádní hratelnosti.

LEGO Tower si můžete stáhnout zde.

Čtěte také

Apple čelí kritice za ban aplikace mapující protesty v Hongkongu

Apple čelí kritice za ban aplikace mapující protesty v Hongkongu

Různé 11. 10. 2019

Apple je další firmou, která je obviněná z „podlézání“ Číně. A to hned ze dvou důvodů: zaprvé na území Hongkongu...

Uber testuje nový tarif, který počítá s domácími mazlíčky

Uber testuje nový tarif, který počítá s domácími mazlíčky

Aplikace 9. 10. 2019

Je tomu pár dní, co Uber spustil v Česku tarif Uber XL, který je určený pro větší skupiny. V Praze si tak můžete pronajmout SUV...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail