Jedna selfie a máte HTC One v hodnotě 80 tisíc korun

Jedna selfie a máte HTC One v hodnotě 80 tisíc korun

1. 8. 2014

Začátkem června jsme vás informovali o soutěži s T-Mobile, ve které bylo možné získat telefon HTC One ze zlata a to v celkové hodnotě 80 tisíc korun. Ta již zná svého výherce a unikátní telefon má svého majitele! Jmenuje se Johnny Valda a na výhru potřeboval 1605 hlasů.

Do soutěže se mohl zapojit kdokoliv, kdo do 17. června nasdílel svojí selfie pod soutěžní status na Facebooku. Herečka a moderátorka Lenka Vacvalová pak vybrala deset nejzajímavějších kousků, z nichž tu nejlepší fotku vybírala veřejnost. A nejvíc lajků si odnesl právě populární Youtuber Valda.

Herečku Valdova fotka zaujala hned na první pohled. „Je jiná hlavně tím, že je zřejmě upravená přes nějaký zlatý filtr. Taky dobrý nápad. Jednoduchá, ale výrazná selfie…“ okomentovala vítěznou fotku s dodatkem, že „v jednoduchosti je krása.“ S tím musíme souhlasit.

Vítěz si pak byl svůj telefon převzít včera v prodejně T-Mobile na pražských Roztylech.

Čtěte také

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Hra Včera

Harry Potter: Hogwarts Myster – první ze dvou oficiálních mobilních her naplánovaných na tento rok právě vyšla. Trailery nás...

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Různé Včera

Když Apple vyměnil na svých zařízeních emoji pistole za zelenou stříkací pistolku, vysloužil si od mnoha lidí posměch anebo rovnou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail