Díky Jelly sdílíte dotazy se svými přáteli

Díky Jelly sdílíte dotazy se svými přáteli

15. 1. 2014


Jelly je aplikace, kam můžete umisťovat svoje dotazy. Jste na výletě a vidíte něco zajímavého, ale už nevíte, co to je? Vytáhnete z kapsy telefon, pomocí Jelly to vyfotíte, předmět vašeho zájmu prstem zakroužkujete a společně s otázkou „Víte někdo, co to je?“ umístíte svůj dotaz na internet. Třeba se mezi vašimi přáteli najde jeden, který bude znát odpověď.

Důležitým prvkem jsou tak vaši přátelé a čím víc jich tam máte, tím větší šance je, že se dočkáte odpovědi. Jelly dokáže vytahat vaše přátele z Facebooku či Twitteru, ale jenom ty, kteří již aplikaci mají nainstalovanou – musíte jim jí tedy nějakým způsobem vnutit. Nicméně otázky můžete sdílet i jako takové, třeba nahráním na svojí facebookovou zeď nebo mailem. Odpovědět je možné odeslat i bez Jelly.

Aplikaci Jelly stahujte zde! (Android, iOS)

Takhle Jelly nezní nijak revolučně a samotné googlení by možná bylo o něco rychlejší, ale pokud vás nezaujme aplikace jako taková, tak její rychlý start určitě ano. Za první týden jejího chodu padlo 100 tisíc otázek, z nichž se odpovědi dočkala jedna čtvrtina. To jsou čísla, za která by většina vývojářů byla šťastná. V případě Jelly za to může fakt, že za aplikací stojí jeden ze zakladatelů veleúspěšné sítě Twitter. To se pak prodává samo.
 
Každopádně jsme zvědaví, kam to Jelly dotáhne. Po vizuální a uživatelské stránce patří k tomu nejlepšímu, co můžete na telefonu používat. Ta hlavní otázka je - má podobná aplikace vůbec smysl?

Čtěte také

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Vychytávka Včera

Po Razeru a Xiaomi představila svůj herní telefon také čínská Nubia. Pro koho je určen poznáte na první pohled. Výstřední, agresivní...

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

Aplikace 18. 4. 2018

Za pár dní putuje do obchodů nejnovější díl série God of War a už teď je jasné, že to bude hit. Aspoň tedy recenzenti nešetří...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail