Appka Horizon vyhlašuje konec špatně natočeným videím

Appka Horizon vyhlašuje konec špatně natočeným videím

15. 1. 2014


Mobilní telefony umí dělat fotky, točit videa, ale překvapivě často si uživatelé neuvědomují, že by měli otočit telefon, aby jejich umělecké snažení vypadalo k světu. Denně tak Youtube zaplavují příspěvky, kdy je obraz zaznamenaný na výšku a zbytek videa vyplňují černé pruhy. Tenhle problém chce vyřešit aplikace Horizon, která natáčí širokoúhle, ať již je váš telefon v jakékoliv poloze.
 
Pokud máte telefon naležato, snímá aplikace celý záběr. Jakmile jej ale trochu otočíte, začne se políčko záznamu zmenšovat – kvůli zachování poměru stran videa i v okamžiku, kdy se viditelný záběr mění. Ve výsledku to tak vypadá, jako kdyby s otočením váš telefon trochu zazoomoval nebo naopak odzoomoval.
 
Jak trefně popisují komentáře na AppStore i postřehy na serveru TechCrunch, tohle je služba, kterou by měl iPhone integrovat přímo do svého fotoaparátu (ano, Horizon je momentálně k dispozici pouze na iPhone a iPad), protože uživatelům, kteří točí videa na výšku, je to vlastně úplně jedno. Nenapadne je, že by si mohli koupit aplikaci, která stojí 99 centů.

Čtěte také

Fitbit Ace je chytrý náramek, který motivuje děti k pohybu

Fitbit Ace je chytrý náramek, který motivuje děti k pohybu

Vychytávka 14. 3. 2018

Kromě hodinek Versa představil Fitbit také nový chytrý náramek s názvem Ace. Vypadá jako Alta, akorát je o něco menší, barevnější...

Fitbit Versa jsou stylové chytré hodinky za příznivou cenu

Fitbit Versa jsou stylové chytré hodinky za příznivou cenu

IoT Vychytávka 13. 3. 2018

Konkurence Apple Watch? To by se dalo prohlásit o hodinkách Fitbit Ionic, ale nové Fitbit Versa cílí spíše na méně náročné zákazníky....

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail