Rádi jíte? Zkuste nový Scuk!

Rádi jíte? Zkuste nový Scuk!

14. 1. 2014


Milovníci dobrého (pozor, nemusí to nutně znamenat i drahého) jídla a pití webovou adresu scuk.cz jistě znají. Pod patronátem populárního foodblogera Cuketky vznikla před čtyřmi lety služba, která lidem doporučuje nejzajímavější restaurace, bary, kavárny, cukrárny nebo specializované obchody. A to nejen v Praze, ale v celé republice, potažmo i daleko za hranicemi, jak se lidé kolem Scuku rozlétali do světa.

Není tak problém nechat si na Scuku doporučit kavárnu, pokud jste se při své cestě na jih Itálie zastavili na pár dní v Římě. V češtině zjistíte vše potřebné – od názoru, až po kvalitu a cenovou hladinu. Scuk není Foursquare nebo TripAdvisor (tyhle dvě služby jej do velikosti databáze strčí do kapsy), přesto z něj zájem o nejvyšší kvalitu a zážitek udělal nedílnou součást našich výletů za dobrým jídlem.

Scuk.cz není aplikace, ale responsivní webové rozhraní, které velmi dobře funguje na displeji vašeho telefonu. Nová verze webových stránek, která byla spuštěna pár dní zpátky, ale přináší řadu novinek i rozměr sociálních sítí. Do Scuku se již nepřihlašuje jen skupina vyvolených a osvědčených kritiků (ačkoliv ti jediní stále mají možnost věci hodnotit), ale každý si může založit svůj profil, lajkovat oblíbené podniky, komentovat je nebo dokonce plánovat rezervace díky implementaci služby Bookio.

S mobilem v ruce tak okamžitě máte k dispozici prvotřídního gurmánského průvodce, který se však neomezuje na luxus a Michellinské hvězdy, ale pod záložkou Čípscuk jsou i podniky, kde se pořádně nadlábnete za pár kaček. Konečně tak můžete najít odpověď na otázku, kde dělají nejlepší burgr, nebo si můžete vybírat podnik podle druhu kuchyně. Samozřejmě, nejlépe na tom budou Pražáci, ale každý tam najde místo, kam se určitě vyplatí zajet na výlet.

Registrace na webu Scuk.cz vyžaduje e-mail nebo Facebook login.

Čtěte také

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

Aplikace Před 20 hodinami

Za pár dní putuje do obchodů nejnovější díl série God of War a už teď je jasné, že to bude hit. Aspoň tedy recenzenti nešetří...

Klávesnice SwiftKey láká hráče na smajlíky z herní série Halo

Klávesnice SwiftKey láká hráče na smajlíky z herní série Halo

Aplikace 16. 4. 2018

Po rozsáhlém updatu, který rozšířil klávesnici o sdílení lokace, kalendáře a řadu dalších praktických funkcí, přichází Microsoft...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail