Energizer představí v únoru 26 mobilů, jeden s rekordní baterkou

Energizer představí v únoru 26 mobilů, jeden s rekordní baterkou

Vychytávka 25. 1. 2019

Firma Energizer nevyrábí jenom baterky, ale také mobily… s velkými baterkami. V řadě nazvané Power Max nenajdete mobil, který by měl baterii s kapacitou nižší než 4000 mAh. Minulý rok byl dokonce oznámen model Energizer Power Max P16K Pro s 16000mAh baterií (na fotce)! Bohužel, mobil se nikdy nedostal do prodeje.

Na Mobile World Congressu konajícím se na konci února plánuje Energizer představit hned 26 nových telefonů. Jedním z nich by měl být i přístroj s baterií o rekordní kapacitě 18 000 mAh. Také bude představena nová řada špičkových telefonů s názvem Energizer Ultimate. Mezi šesti „ultimátními“ přístroji by měl mobil s vysouvací kamerou a skládací telefon.

Kromě Power a Ultimate má Energizer také řady Hardcase pro odolné mobily a Energy, což je název pro „hloupé“ telefony. I ty s největší pravděpodobností na MWC uvidíme.

Čtěte také

Takhle by mohl vypadat novodobý RAZR

Takhle by mohl vypadat novodobý RAZR

Vychytávka 11. 2. 2019

Lenovo pracuje na novodobé verzi legendárního véčka RAZR. To se už nějakou dobu ví. Ví se také, že má jít o prémiový telefon...

Instagram začne zobrazovat videa z aplikace IGTV

Instagram začne zobrazovat videa z aplikace IGTV

Aplikace 11. 2. 2019

Aplikace IGTV je koncipovaná jako platforma pro dlouhá videa orientovaná na výšku. Zkrátka, co se nevejde (kvůli limitům) na Instagram, to...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail