Vetřelec dorazil na mobily! Stáhněte si hru Alien: Blackout

Vetřelec dorazil na mobily! Stáhněte si hru Alien: Blackout

Hra 24. 1. 2019

Než ale utratíte těch cca. 130 korun, měli byste vědět, že jde o něco úplně jiného, než je Alien: Isolation. Je pravda, že i v Alien: Blackout čelíte xenomorfovi, co slídí po palubě vesmírné stanice a hledá něco k snědku. Hráč je ale tentokrát neustále zalezlý v šachtě a hra se z větší části odehrává na mapě a sledováním záběrů z kamer. Pokud jste hráli Five Nights at Freddy’s, tak si asi dokážete udělat obrázek.

Hrajete za Amandu Ripleyovou, která naviguje skupinu přeživších do bezpečí. Každý level se odehrává v jiné části lodi a vždycky máte nějaký úkol. Najít nějaké součástky, někam dojít a podobně. Amanda má přístup do bezpečnostního systému lodi sestávajícího z mapy, kamer a senzorů pohybu. Odtud můžete také otevírat a zavírat dveře. Jenže energie je omezená, takže není možné prostě vetřelce někam zavřít.V praxi určujete tečkám na mapě, kam mají jít, kdy se mají plížit a kdy schovat. Pohybové senzory obvykle pokrývají jen část mapy, takže je dobré občas zkontrolovat záběry z kamer, abyste odhalili nebezpečí. Také musíte poslouchat, protože čas od času se vetřelec vydá za vámi do šachty. Utéct se nedá, ale můžete se na chvíli zavřít.

Je to sice napínavá hra, ale čekali jsme víc a ne hru, kde 90 % času strávíte civění na pár teček pohybujících se po mapě.

Alien: Blackout si můžete stáhnout zde.

Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování. Na Android i iOS.

Čtěte také

Takhle by mohl vypadat novodobý RAZR

Takhle by mohl vypadat novodobý RAZR

Vychytávka 11. 2. 2019

Lenovo pracuje na novodobé verzi legendárního véčka RAZR. To se už nějakou dobu ví. Ví se také, že má jít o prémiový telefon...

Instagram začne zobrazovat videa z aplikace IGTV

Instagram začne zobrazovat videa z aplikace IGTV

Aplikace 11. 2. 2019

Aplikace IGTV je koncipovaná jako platforma pro dlouhá videa orientovaná na výšku. Zkrátka, co se nevejde (kvůli limitům) na Instagram, to...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail