Ve hře Pokémon GO se ještě letos objeví souboje jeden na jednoho

Ve hře Pokémon GO se ještě letos objeví souboje jeden na jednoho

Hra 30. 11. 2018

Už krátce po vydání Pokémon GO nám vývojáři líbili, že do hry časem přidají obchodování s ostatními hráči a souboje ve stylu PvP. Trvalo to, ale svůj slib splnili. Šmelení pokémonů se ve hře objevilo nedávno a nedávno a brzy by měly následovat i souboje mezi hráči.

Co o nich víme? Není toho mnoho. Hráči budou soupeřit se třemi pokémony v každém zápase. Jejich výběr je omezen podle ligy, v níž zápasíte. Ty jsou také tři: v Great League můžete bojovat s pokémony do 1500 CP, v Ultra League je limit stanoven na 2500 CP a v Master League žádná omezení nejsou. Díky systému lig budete moci otestovat i své slabší pokémony a nejen posílat neustále do boje jen to nejlepší, co ukrýváte ve svých pokéballech.

Stále však nevíme, jak přesně budou souboje probíhat (v reálném čase nebo jako bitvy o gym?), jestli se budou moci používat legendární pokémoni a o co se vůbec bude bojovat. Není ani jasné, kdy přesně se novinka ve hře objeví. Neměli bychom ale čekat dlouho. „Prostudujte Pokédex a začnete dávat dohromady týmy pokémonů“, píše se na oficiálním Twitter účtu hry.

Pokémon GO si můžete stáhnout zde.

GALERIE

Čtěte také

Takhle by mohl vypadat novodobý RAZR

Takhle by mohl vypadat novodobý RAZR

Vychytávka 11. 2. 2019

Lenovo pracuje na novodobé verzi legendárního véčka RAZR. To se už nějakou dobu ví. Ví se také, že má jít o prémiový telefon...

Instagram začne zobrazovat videa z aplikace IGTV

Instagram začne zobrazovat videa z aplikace IGTV

Aplikace 11. 2. 2019

Aplikace IGTV je koncipovaná jako platforma pro dlouhá videa orientovaná na výšku. Zkrátka, co se nevejde (kvůli limitům) na Instagram, to...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail