Selfie je fenomén. Tady je pět nejlepších!

Selfie je fenomén. Tady je pět nejlepších!

6. 7. 2014

Oscarová selfie
Nejúspěšnější selfie v historii udělala moderátorka posledních Oscarů Ellen DeGeneres. Její skupinové foto má na síti Twitter téměř 3,5 milionu retweetů (sdílení mezi uživateli) a 2 miliony favorites (obdoba lajků).
 
Celebrity selfie
Takoví Justin Bieber nebo Kim Kardashian (na fotce), ti dostanou milion lajků, aniž by k tomu ještě někoho potřebovali. Ačkoliv v případě manželky Kanye Westa by se dalo spekulovat, jestli se Kim nedělí o úspěch se svým pozadím.
 
Vesmírná selfie
Sami sebe fotí i piloti v kokpitu stíhaček, když zrovna odpalují rakety, nicméně fotka sebe sama ve vesmíru nasazuje laťku ještě trochu výš.
 
První elfie na světě
I sloni mají svoji selfie. Jeden z návštěvníků Midland Safari Park ztratil telefon. Když jej dostal zpět od zřízenců, našel mezi fotkami i sloní autoportrét. Údajně tak jde o vůbec první elfie (spojení anglického slova elephant a selfie) na světě.
 
Stará selfie
Údajně vůbec nejstarší selfie na světě patří mladému chemikovi Robertu Corneliusovi, jenž ji pořídil v roce 1839.

Čtěte také

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Hra Před 7 hodinami

Harry Potter: Hogwarts Myster – první ze dvou oficiálních mobilních her naplánovaných na tento rok právě vyšla. Trailery nás...

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Různé Před 8 hodinami

Když Apple vyměnil na svých zařízeních emoji pistole za zelenou stříkací pistolku, vysloužil si od mnoha lidí posměch anebo rovnou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail