Slevy na Google Play: Monument Valley, The Room a další za pár korun

Slevy na Google Play: Monument Valley, The Room a další za pár korun

Hra 21. 11. 2018

Není e-shopu, který by nechystal slevový Black Friday. Google Play není výjimkou. V obchodě s aplikacemi se objevila speciální sekce s výběrem prémiových (tzn. placených) her ve slevě. Ušetřit můžete až 80 %.

Jde skutečně o zajímavé kousky. Za necelých 30 korun můžete získat nádherný Monument Valley – první i druhý díl. Jen o pár korun víc stojí poslední skládačka puzzlu The Room. Velmi pěknou cenovku má také The Amazing Spider-man 2 od Gameloftu.

Ve výběru se ocitlo i několik her původem z PC. Platí to o Star Wars: Knights of the Old Republic, beze sporu jedné z nejlepších her z univerza Hvězdných válek, a do jisté míry i o české adventuře Samorost 3.

Kompletní nabídku najdete zde.

Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování. Na Android i iOS.

Čtěte také

Takhle by mohl vypadat novodobý RAZR

Takhle by mohl vypadat novodobý RAZR

Vychytávka 11. 2. 2019

Lenovo pracuje na novodobé verzi legendárního véčka RAZR. To se už nějakou dobu ví. Ví se také, že má jít o prémiový telefon...

Instagram začne zobrazovat videa z aplikace IGTV

Instagram začne zobrazovat videa z aplikace IGTV

Aplikace 11. 2. 2019

Aplikace IGTV je koncipovaná jako platforma pro dlouhá videa orientovaná na výšku. Zkrátka, co se nevejde (kvůli limitům) na Instagram, to...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail