Android Roadshow 2014 dorazila do Prahy

Android Roadshow 2014 dorazila do Prahy

22. 6. 2014

V sobotu 21. června zavítala Android RoadShow 2014 do Prahy. Akce pro fanoušky mobilních technologií a elektronických vychytávek se zastavila v Kongresovém centru U Hájků. Přehlídka mobilních telefonů a různých gadgetů se tak krásně doplňovala s moderním interiérem. A nejen to, centrum poskytlo dostatek místa pro konference, tématické stánky i zaparkovaný vůz Tesla Model S. Stejně jako v Ostravě patřil právě elektromobil mezi jeden z největších taháků celé akce.

Tím dalším, soudě podle názorů návštěvníků, které jsme vyzpovídali, byla přednáška o Google Glass. Zájemci takřka zaplnili celý přednáškový sál. K vrcholům RoadShow pak jistě patřila i návštěva Roberta Rosenberga. Ten se však nevěnoval erotice, ale zaměřil se na sporty. Ostatně, sám nyní působí jako trenér boxu a svěřil se nám, že rád testuje chytré hodinky i náramky, které mu mohou pomoci. A byl to i Robert, kdo nám přišel jako ideální kandidát na další testování aplikace Punch Contest. Jeho svižné výpady však aplikaci rozhodily natolik, že nebyla schopná ukázat pořádné výsledky.

Na místě byly k vidění všechny tématické stánky, s nimiž Android RoadShow 2014 obráží Českou republiku. Mohli jste se podívat nejen na sportovní náramky, ale i na hračky, gadgety, hodinky, herní konzoli Nvidia Shield a v Praze také proběhlo oficiální představení novinky od LG – mobilního telefonu LG G3. Na místě pak samozřejmě nechyběly ani Applikace. A to nejen náš štáb, který natáčel podklady pro reportáž a sbíral tipy od návštěvníků, ale i pohledné hostesky, které kolemjdoucím rozdávaly poslední číslo našeho magazínu. Reportáž z akce můžete očekávat příští sobotu!

Tímto však Android RoadShow 2014 rozhodně nekončí. Během prázdnin zavítá do dalších českých měst, přičemž bude jenom na vás, která to budou. Další podrobnosti najdete na www.androidroadshow.cz!

Čtěte také

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Vychytávka Včera

Po Razeru a Xiaomi představila svůj herní telefon také čínská Nubia. Pro koho je určen poznáte na první pohled. Výstřední, agresivní...

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

Aplikace 18. 4. 2018

Za pár dní putuje do obchodů nejnovější díl série God of War a už teď je jasné, že to bude hit. Aspoň tedy recenzenti nešetří...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail