Legendární Monster Hunter vyšel na mobilu – s poněkud šílenou cenovkou

Legendární Monster Hunter vyšel na mobilu – s poněkud šílenou cenovkou

Hra 27. 9. 2018

Tomu říkáme překvapení! Jako každý den se podíváme na Google Play, abychom zjistili, co je nového, a vidíme Monster Hunter. Oficiální hra přímo od Capcomu! Bez jakéhokoliv ohlášení nebo hypu. Další překvápko nás čekalo, když jsme se podívali na cenovku. Mobilní hra za čtyři stovky? Na druhou stranu, jedná se o plnohodnotnou hru bez jakýchkoliv mikrotransakcí a na konzoli Nintendo 3DS se prodává za více než dvojnásobek.

Monster Hunter Stories není typickým zástupcem této slavné série. Jde o spin-off, kde příšery nelovíte, abyste si z nich vyráběli zbraně. Místo toho se je snažíte ochočit a pak na nich jezdíte. Dokonce s nimi můžete závodit proti dalším hráčům. Většinou ale budete na jejich hřbetě prozkoumávat herní svět a hledat vajíčka s dalšími příšerkami.K tomu, abyste si hru vyzkoušeli, nemusíte utratit čtyři stovky. K dispozici je i bezplatná demoverze. Pokud se vám zalíbí a přeci jen se rozhodnete do hry investovat své peníze, tak jistě oceníte, že lze z dema přenést uloženou pozici do plné hry.

Monster Hunter Stories si můžete stáhnout zde.

Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování. Na Android i iOS.

Čtěte také

Takhle by mohl vypadat novodobý RAZR

Takhle by mohl vypadat novodobý RAZR

Vychytávka 11. 2. 2019

Lenovo pracuje na novodobé verzi legendárního véčka RAZR. To se už nějakou dobu ví. Ví se také, že má jít o prémiový telefon...

Instagram začne zobrazovat videa z aplikace IGTV

Instagram začne zobrazovat videa z aplikace IGTV

Aplikace 11. 2. 2019

Aplikace IGTV je koncipovaná jako platforma pro dlouhá videa orientovaná na výšku. Zkrátka, co se nevejde (kvůli limitům) na Instagram, to...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail