Elektronický magazín Applikace vychází i na mobilech!

Elektronický magazín Applikace vychází i na mobilech!

18. 6. 2014

Kromě televizního pořadu vydáváme i časopis Applikace. Ten seženete v každé prodejně T-Mobile, kde si jej můžete vzít zcela zdarma, případně si jej můžete stáhnout v rámci naší aplikace. Ta byla ještě donedávna k dispozici pouze na tablety, nicméně hlasy fanoušků, kteří nás žádali a mobilní verzi, jsme nebrali na lehkou váhu. Verze pro Android byla spuštěna potichu nějaký týden zpátky a nyní je k dispozici také verze pro iOS. A to je tedy i důvod vás o téhle novince informovat oficiálně – elektronický magazín Applikace si můžete stáhnout do svého tabletu i mobilu!

Magazín Applikace stahujte zde!

Pak rychle pochopíte, proč nám to zabralo tolik času. Ono udělat skutečný elektronický časopis není práce zcela jednoduchá. Chceme, aby Applikace v tomhle ohledu šly příkladem. Naším cílem tedy nebylo pouze upravit tabletovou verzi. Chtěli jsme, aby měl čtenář stejný komfort i na zařízeních s mnohem menším displejem, což si vyžádalo řadu úprav a testování. Applikace tak nejsou jen oscanovaným PDFkem jako ostatní magazíny, které najdete v elektronických trafikách. Jde o regulérní elektronický magazín s videem, odkazy, klikacími tabulkami atd. Nebojte se tedy na něj ťukat prstem!
 
Se stažením naší aplikace dostanete přístup ke všem třem číslům magazínu (na tabletech), případně pouze třetímu číslu (na mobilních telefonech). Každé číslo magazinu si tedy ještě musíte dodatečně stáhnout.

Čtěte také

Fitbit Ace je chytrý náramek, který motivuje děti k pohybu

Fitbit Ace je chytrý náramek, který motivuje děti k pohybu

Vychytávka 14. 3. 2018

Kromě hodinek Versa představil Fitbit také nový chytrý náramek s názvem Ace. Vypadá jako Alta, akorát je o něco menší, barevnější...

Fitbit Versa jsou stylové chytré hodinky za příznivou cenu

Fitbit Versa jsou stylové chytré hodinky za příznivou cenu

IoT Vychytávka 13. 3. 2018

Konkurence Apple Watch? To by se dalo prohlásit o hodinkách Fitbit Ionic, ale nové Fitbit Versa cílí spíše na méně náročné zákazníky....

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail