Obrovský výřez, a ještě větší okraj. První fotky telefonu Google Pixel 3 XL

Obrovský výřez, a ještě větší okraj. První fotky telefonu Google Pixel 3 XL

Vychytávka 4. 8. 2018

Vadí vám výřez v displeji iPhonu X? Tak to by nás zajímalo, co řeknete na nový Pixel 3 XL od Googlu, kde výřez zasahuje do displeje ještě mnohem více. A to není jediná „vada na kráse“. Velmi nápadná je také spodní lišta, na níž jsou umístěny stereo reproduktory.

Na portálu Geekbench se také objevily první výsledky testu hardwaru, hlavně tedy procesoru. Žádné překvapení se nekoná. Snapdragon 845 zajistil telefonu skóre na stejné úrovni, jaké mají mobily s tímto procesorem (2426 bodů v single-core testu a 8355 v multi-core). Ovšem 4 GB RAM už jsou pod průměrem, aspoň co se současných high-endových mobilů týče. Jestli to postačí nebo ne, prozradí až první recenze. Mobil by měl být oficiálně představen v říjnu.

Kromě mobilu samotného se v říjnu dočkáme zřejmě také jakési dockovací stanice, která promění mobil v jakýsi chytrý reprák s displejem (něco jako Echo Show od Amazonu). Mobil budete při nabíjení využívat k ovládání Google Assistanta pomocí hlasu. Aspoň to vyplynulo z několika řádků kódu v aktualizované aplikaci Google.

GALERIE

Čtěte také

Takhle by mohl vypadat novodobý RAZR

Takhle by mohl vypadat novodobý RAZR

Vychytávka 11. 2. 2019

Lenovo pracuje na novodobé verzi legendárního véčka RAZR. To se už nějakou dobu ví. Ví se také, že má jít o prémiový telefon...

Instagram začne zobrazovat videa z aplikace IGTV

Instagram začne zobrazovat videa z aplikace IGTV

Aplikace 11. 2. 2019

Aplikace IGTV je koncipovaná jako platforma pro dlouhá videa orientovaná na výšku. Zkrátka, co se nevejde (kvůli limitům) na Instagram, to...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail