Facebook pracuje na vlastní seznamce. Jak bude fungovat?

Facebook pracuje na vlastní seznamce. Jak bude fungovat?

Aplikace 4. 8. 2018

To, že ve Facebooku kutí seznamku, není žádná novina. Mark Zuckerberg plány na seznamovací aplikaci odhalil už na konferenci F8. Teď ale vypluly na povrch první informace, jak bude seznamka fungovat.

Předně nepůjde o samostatnou aplikaci, seznamka bude součástí apky Facebooku. Jakmile se do seznamky přihlásíte a vyplníte základní údaje, jako je pohlaví (kromě muže, ženy je tu také trans-žena, trans-muž a nebinární), a koho hledáte, tak se vytvoří profil podobný tomu, co známe z Tinderu. Zároveň se vám začnou nabízet profily jiných uživatelů, s nimiž byste podle dat z Facebooku mohli rozumět. Tentokrát žádné svajpování, profil můžete „olajkovat“ anebo rovnou iniciovat konverzaci. Facebook vám dokonce nabídne galerii fotek, které můžete využít k zapředení rozhovoru (fotka z dovolené apod.). Systém bude ovšem limitovat, kolik lidí můžete oslovit, aby zamezil spamování. Součástí sekce Randění budou rovněž tipy na události a skupiny, kde je šance na seznámení.

Seznamka má být zdarma a co je snad ještě důležitější, vše bude diskrétní. Vaši přátelé se vůbec nemusejí dozvědět, že máte profil v seznamce.

Facebook aktuálně testuje seznamku u svých zaměstnanců a není jasné, kdy funkci vypustí do světa.  

GALERIE

Čtěte také

Takhle by měl vypadat skládací mobil od Samsungu

Takhle by měl vypadat skládací mobil od Samsungu

Různé Před 22 hodinami

Ne, Samsungu neutekly žádné fotky jako v případě nedávno představeného Notu. Obrázky jsou dílem grafika Jonas Dähnert a webu...

Kdy a které telefony od Sony dostanou Android Pie? Oficiální seznam!

Kdy a které telefony od Sony dostanou Android Pie? Oficiální seznam!

Různé Včera

Dočká se i váš mobil aktualizace na nejnovější Android? Pokud vlastníte telefon od Sony, máte jasno. Společnost na svých stránkách...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail