​Slevy: Kryt na S5 za 1 Kč. Gear Fit za 1999 Kč!

​Slevy: Kryt na S5 za 1 Kč. Gear Fit za 1999 Kč!

14. 6. 2014

Pokud jste přemýšleli o koupi nového mobilního telefonu, nová akce od Samsungu by váhy vašeho rozhodování mohla naklonit směrem ke Galaxy S5. Každý zákazník, který si ve vybraných prodejnách elektroniky koupí tento mobilní telefon, získá flipové pouzdro S-View za pouhou jednu korunu.

A to není všechno. Ve značkových prodejnách Samsung v Praze, Olomouci či Liberci platí při zakoupení Samsung Galaxy S5 ještě jedna speciální akce – dostanete slevu na chytrý náramek Gear Fit, který vás tak vyjde na 1999 Kč! Samozřejmě, Gear Fit také můžete vyhrát v naší soutěži, ale tam má jistotu jenom jeden z vás.

Akce začala 5. Června potrvá do vyčerpání zásob. Akci na pouzdro za korunu najdete v prodejnách jako K+B, Datart, ElectroWorld, Okay, Alza, Mall, Mironet, TSB nebo MP. Gear Fit pak se slevou seženete ve značkových prodejnách v OC Smíchov, Chodov, Černý most, Olympia Brno, Šantovka a Forum Liberec.

Čtěte také

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Hra Včera

Harry Potter: Hogwarts Myster – první ze dvou oficiálních mobilních her naplánovaných na tento rok právě vyšla. Trailery nás...

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Různé Včera

Když Apple vyměnil na svých zařízeních emoji pistole za zelenou stříkací pistolku, vysloužil si od mnoha lidí posměch anebo rovnou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail