Žádné mikrotransakce, žádné timery. Budovatelská strategie Pocket City se vymyká standardům

Žádné mikrotransakce, žádné timery. Budovatelská strategie Pocket City se vymyká standardům

Hra 2. 8. 2018

Díky vývojářům za to! Konečně hra, kterou můžeme spustit v metru po cestě z práce. Připojení k internetu není ke hraní potřeba. Jak osvěžující! Sice není levná, ale za svých 130 korun získáte plnou hru bez jakýchkoliv rušivých elementů.

Budování městečka připomíná SimCity z dob jeho největší slávy, i když narovinu říkáme, že není zdaleka tak komplexní. Ale to nevadí, tohle je přeci mobilní hra.

Začínáte (jak už to u budovatelských strategií bývá) s málem. Doslova jedna budova, kousek silnice a pár tisíc na účte. Cílem je přilákat první občany a udělat vše proto, aby jejich spokojenost jen rostla. Poptávka je znázorněna třemi ukazateli: residenční, komerční a industriální. Na nich vidíte, jestli máte stavět domky, obchody nebo fabriky. Základní stavby nebudujete domeček po domečku, ale rovnou po blocích, které propojíte silnicemi. Musíte se také postarat o přívod vody a elektřiny. Postupem narůstají další požadavky. Plynulá doprava, čistý vzduch, bezpečnost, vzdělání… Pomocnou ruku vám podají sami občané, kteří vám neustále zadávají questy. Díky tomu máte stále co dělat a nikdy se nenudíte.Ale pár výhrad k Pocket City přeci jen máme. Dost nás zarazila jednoduchost. Ani jednou se nám nestalo, že bychom museli řešit skutečný problém. Městem se sice čas od času přežene tornádo, občas také vyroste v centru sopka, ale náprava škod je rychlá a levná.

Hrajeme teprve druhý den a v podstatě jsme vyčerpali veškeré herní možnosti. Zastavili jsme celou mapu, odemkli většinu budov a splnili skoro všechny questy. Už není kam růst a co objevovat. Peněz máme, jak slupek, a občané si za celou dobu ani jednou na nic nestěžovali.  

Je to za 130 korun dostačující porce zábavy nebo je to málo? Rozhodnutí necháme na vás. Každopádně na Androidu si před koupí můžete stáhnout bezplatnou ukázku s reklamami.

Pocket City si můžete stáhnout zde.

Čtěte také

Samsung konečně odhalil svůj skládací mobil. Ale ta cena!

Samsung konečně odhalil svůj skládací mobil. Ale ta cena!

Vychytávka 21. 2. 2019

Už žádné tajemné prototypy a spekulace, Samsung konečně ukázal novátorský koncept skládacího mobilu veřejnosti. Jmenuje se Samsung Galaxy...

Platby přes Apple Pay dorazily do ČR. Platit můžete mobilem i hodinkami

Platby přes Apple Pay dorazily do ČR. Platit můžete mobilem i hodinkami

Různé 19. 2. 2019

Tak jsme se konečně dočkali! Dnešním dnem byl v Česku zprovozněn platební systém Apple Pay, který umožňuje platit pomocí iPhonů a...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail