Navigace Hudway promítá trasu přímo na přední sklo

Navigace Hudway promítá trasu přímo na přední sklo

12. 6. 2014

Aplikace Hudway není první navigace, která promítá obraz z chytrého telefonu na předního sklo auta. Podobně funguje i třeba populární Sygic. Rozdíl je ale v tom, co Hudway promítá – před sebou totiž vidíte nejen informace o jízdě, ale i profil cesty a blížících se zatáček. Aplikace dokonce zatáčku zvýrazní červeně, pokud do ní jedete příliš rychle.

Celé to funguje prostě. Telefon umístíte před sebe na palubní desku a v předním skle necháte odrážet jeho displej. Hned vidíte kolik metrů zbývá do následující odbočky, jaký má zatáčka profil, případně jak rychle právě jedete. Navíc, jednotlivé trasy si můžete uložit pro případ, že pojedete bez datového připojení. Aplikace si je zapamatujete a dostanete se k nim přímo z menu.

Nicméně poměrně velkou nevýhodou je, že za slunečného počasí jsou informace v podstatě neviditelné. V noci ale všechno funguje výborně. Základní verze aplikace Hudway je zdarma, za další možnosti zobrazení trasy si již musíte připlatit. Abyste ale nekupovali zajíce v pytli, jednotlivá vylepšení můžete na pět minut vyzkoušet.

Aplikaci Hudway BETA stahujte zde!

Čtěte také

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Hra Před 11 hodinami

Harry Potter: Hogwarts Myster – první ze dvou oficiálních mobilních her naplánovaných na tento rok právě vyšla. Trailery nás...

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Různé Před 11 hodinami

Když Apple vyměnil na svých zařízeních emoji pistole za zelenou stříkací pistolku, vysloužil si od mnoha lidí posměch anebo rovnou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail