Chystají se tři verze Samsung Galaxy S10. Čím se liší?

Chystají se tři verze Samsung Galaxy S10. Čím se liší?

Vychytávka 9. 7. 2018

Z Koreje proudí další a další střípky informací o nové řadě populárních mobilů od Samsungu. Podle portálu The Bell, který se odkazuje na zdroje přímo od výrobce, budou na únorovém MWC představeny hned tři telefony z rodiny Galaxy:

Galaxy S10 (s kódovým označením Beyond 0) nabídne 5,8palcový Super AMOLED displej, tentokrát ovšem bez zaoblení po stranách. Čtečka otisků bude na straně, zatímco na zadní části najdete duální foťák (12 MP širokoúhlý + 12 teleobjektiv).

Galaxy S10+ (Beyond 1) by měl mít zahnutý Super AMOLED displej s úhlopříčkou 6,2 palce a zabudovaným senzorem otisků. Pokud jde o foťák, tak se dočkáme hned tří objektivů na zadní straně (12 MP širokoúhlý + 12 MP tele + 16 MP superširokoúhlý objektiv schopný zabrat až 120 stupňů) a jednoho na přední straně.

A nakonec by měl být představen i nejvyšší model Galaxy S10+ (Beyond 2) s větším displejem (6,44 palce) a duální selfie kamerou navíc. Tady přesnější specifikace chybí, ale můžeme si zaspekulovat, že by mohl mít parametry podobné tomu, co nabízí Galaxy A8. To znamená dva objektivy (16 MP a 8 MP) pro dokonalé zachycení portrétů (Live Focus).

GALERIE

Čtěte také

Instagram představil překvapivou novinku: vysílačku!

Instagram představil překvapivou novinku: vysílačku!

Aplikace Před 24 hodinami

Instagram už dávno není jenom platformou pro zveřejňování fotek a videí, je to také nástroj komunikace. Pro mnoho uživatelů dokonce...

Trilogii Infinity Blade už si z App Store nestáhnete. Epic vysvětluje proč

Trilogii Infinity Blade už si z App Store nestáhnete. Epic vysvětluje proč

Hra Včera

Infinity Blade je jednou z mála her, které byly oznámeny přímo na konferenci Applu. V rámci své platformy byla skutečně...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail