Nová beta iOS 12 je tady. Co bylo opraveno a co ještě zbývá?

Nová beta iOS 12 je tady. Co bylo opraveno a co ještě zbývá?

Různé 6. 7. 2018

Nejnovější verze iOS je nějakou dobu volně ke stažení, stačí se jen přihlásit do programu beta.apple.com. Vzhledem k tomu, že jde o betatest, ale můžete narazit na spoustu chyb a nedodělků. Některé z nich byly naštěstí opraveny v posledním updatu:

Určování GPS polohy – Podle zkušeností testerů zveřejněných na Redditu už aplikace nemá problém s přesným určením polohy v Apple Maps. První beta občas nedokázala určit ani přesnou polohu, ani směr.

Připojení ke CarPlay – Některé vozy, které oficiálně podporují systém Apple CarPlay, nedokázaly připojené iPhony se systémem iOS 12 vůbec rozpoznat. Nyní už by takové problémy nastat neměly.  

Dost věcí ovšem stále hapruje. Uživatelé reportují například:

Chyby v Kalendáři – Aplikace může mít problémy s určováním data událostí v kalendáři. I když kliknete na konkrétní den, datum událostí je prázdné.

Synchronizace dat ve Screen-Time – Jedna z největších novinek iOS 12 sloužící k monitorování času stráveného s mobilem nebo iPadem v ruce stále trochu zlobí. U uživatelů, kteří mají iPhone a iPad, se mohou zobrazovat chybná data kvůli problémům se synchronizací obou zařízení.
 

Čtěte také

Před 10 lety byl oznámen první chytrý mobil s Androidem

Před 10 lety byl oznámen první chytrý mobil s Androidem

Různé Včera

Před deseti lety byl slavnostně odhalen T-Mobile G1 alias HTC Dream. Mobil se vymezoval proti iPhonu a to nejen svým otevřeným operačním...

Šéf Applu obhajuje ceny nových telefonů: iPhone si může dovolit každý

Šéf Applu obhajuje ceny nových telefonů: iPhone si může dovolit každý

Různé 21. 9. 2018

Tim Cook byl nedávno hostem pořadu Good Morning America a i když mu moderátorka celou dobu spíše pochlebovala, nakonec padlo i ožehavé téma...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail