Našim pro radost je aplikace plná slev a výhod

Našim pro radost je aplikace plná slev a výhod

9. 6. 2014

Hoši do toho! A holky taky! T-Mobile připravil novou aplikaci Našim pro radost. Na první poslech to zní jako opožděná podpora českému hokejovému nároďáku, nicméně jde o něco lepšího. A aktuálnějšího. Jedná se totiž o program výhod pro všechny zákazníky s hlasovými službami T-Mobile. Pokud máte u T-Mobile tarif nebo předplacenou kartu, můžete využít aktuálních slev u partnerů programu.

Dostanete tak zdarma lístky do kina, slevu na letenky, kosmetiku, elektroniku, nebo můžete získat levněji značkové oblečení. Přehled aktuálních nabídek i čas jejich platnosti najdete v nové aplikaci. Slevy, které vás zaujmou, si můžete okamžitě aktivovat, případně si je uložíte do svého vlastního seznamu „Oblíbené výhody“.

Jednotlivé nabídky je možné sdílet s přáteli na sociálních sítích. Vše funguje nanejvýš jednoduše. Vyberete si nabídku, která vás zaujala, podíváte se na podmínky a kliknete na tlačítko „Získat“. Tím se vám vygeneruje speciální kód na slevu, který pak ukážete v daném obchodě anebo jej zadáte při nákupu na e-shopu. Všechny již vygenerované kódy najdete přímo v menu pod možností „Získané kódy“. Tak co, máme radost? Máme radost!

Všechny aktuální nabídky programu Našim pro radost najdete i na internetových stránkách www.nasimproradost.cz.

Aplikaci Našim pro radost stahujte zde!

Čtěte také

Hraní bez instalace? Vyzkoušejte si Google Play Instant!

Hraní bez instalace? Vyzkoušejte si Google Play Instant!

Hra 20. 3. 2018

U několika her v nabídce Google Play, přesněji u šesti titulů od předních vydavatelů, se objevilo vedle Instalovat nové tlačítko...

PUBG pro iOS a Android konečně i u nás! Tady jsou odkazy ke stažení

PUBG pro iOS a Android konečně i u nás! Tady jsou odkazy ke stažení

Hra 20. 3. 2018

Po dlouhém testování v Číně a kratičkém, dvoudenním testu v Kanadě si může konečně PlayerUnknown’s Battlegrounds alias...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail