Hříčka Temple Run má miliardu stažení

Hříčka Temple Run má miliardu stažení

10. 6. 2014

Vývojáři z Imangi Studios se mohou pochlubit zajímavým milníkem – jejich hříčka Temple Run má za tři roky od svého vydání miliardu stažení. Tohle číslo přitom překonala, resp. přeletěla jenom jedna mobilní hra a to velepopulární Angry Birds.

Temple Run je konceptem velmi jednoduchý, což je i důvodem, proč je na mobilech tak populární. Běžíte automaticky dopředu, přičemž pohyby do stran či skákáním musíte překonávat překážky. Navíc, během cesty musíte sbírat body.

Stylem pak Temple Run evokuje dobrodružství Indiana Jonese z Dobyvatelů ztracené archy, kdy známý archeolog musí prchat před valícím se balvanem. Tady však balvan nahrazují rozzuřené opice.

Společně s tiskovou zprávou o svém úspěchu vypustili Imangi Studios i zajímavé statistiky. Například lidé ve hře již naběhali 50 trilionů metrů, případně v ní strávili přes 216 tisíc let!

Pokud Temple Run ještě nemáte, můžete to napravit. Hra je k dispozici na platformy Android, iOS i Windows Phone.

Temple Run si stáhněte zde!

Čtěte také

Fitbit Ace je chytrý náramek, který motivuje děti k pohybu

Fitbit Ace je chytrý náramek, který motivuje děti k pohybu

Vychytávka 14. 3. 2018

Kromě hodinek Versa představil Fitbit také nový chytrý náramek s názvem Ace. Vypadá jako Alta, akorát je o něco menší, barevnější...

Fitbit Versa jsou stylové chytré hodinky za příznivou cenu

Fitbit Versa jsou stylové chytré hodinky za příznivou cenu

IoT Vychytávka 13. 3. 2018

Konkurence Apple Watch? To by se dalo prohlásit o hodinkách Fitbit Ionic, ale nové Fitbit Versa cílí spíše na méně náročné zákazníky....

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail