Vyhrajte osm mobilů Nokia X!

Vyhrajte osm mobilů Nokia X!

9. 6. 2014

Máte šanci vyhrát osm mobilních telefonů Nokia X. Jenom musíte odhalit zprávu v obrázku uvedeném výše. Každý den od 9. června do 22. června přitom obrázek doplníme o nová písmenka!

Prvních pět soutěžících, kteří nám pošlou správné znění věty z obrázku na info@applikace.cz, od nás a společnosti Nokia dostane mobilní telefon Nokia X. A nejen to! Stejný telefon dostane i 50., 100. a 150. správná odpověď!

Jeden z telefonů Nokia X může být váš!

Celkem tedy rozdáváme 8 mobilních telefonů Nokia X, o jejichž přednostech si můžete přečíst například v tomto článku. Malá nápověda: článek zároveň slouží jako indicie k hádanému textu.

Soutěže se může zúčastnit každý občan České republiky starší 15 let. Každý soutěžící může vyhrát jen jeden telefon. O vyhře budou výherci upozorněni e-mailem po ukončení soutěže. Výhry se pak předávají osobně v Praze na adrese GODS s.r.o., U Slovanky 5, Praha 8, 180 00.
 

Čtěte také

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Vychytávka 20. 4. 2018

Po Razeru a Xiaomi představila svůj herní telefon také čínská Nubia. Pro koho je určen poznáte na první pohled. Výstřední, agresivní...

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

Aplikace 18. 4. 2018

Za pár dní putuje do obchodů nejnovější díl série God of War a už teď je jasné, že to bude hit. Aspoň tedy recenzenti nešetří...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail