Command & Conquer se vrací na mobily, ale hráči zuří

Command & Conquer se vrací na mobily, ale hráči zuří

Hra 11. 6. 2018

Vydavatel EA oznámil po dlouhé době novou strategii ze série Command & Conquer. Překvapivě nikdo nejásá. Oficiální trailer má samá negativní hodnocení a YouTube zamořují reakce naštvaných hráčů. Důvod? Novinka Command & Conquer: Rivals je jen další free-to-play strategie pro mobily.



Zklamání naprosto chápeme. Na druhou stranu, když se člověk podívá na první ukázky (a teď nemyslíme ten trailer s neuvěřitelně umělým Kanem) a odmyslí si, že jde o C&C, tak to vypadá celkem zábavně.

Souboje jsou mixem Clash Royale a klasických real-time strategií. Hraje se jeden na jednoho, přičemž vidí jednotky soupeře jen když se nacházejí v těsné blízkosti. Úkolem je zničit nepřátelskou základnu, což provedete nejefektivněji tak, že na ní vypálíte dvě atomovky. Raketa se nachází uprostřed mapy a získá jí ten, kdo má v momentě jejího startu obsazeno víc kontrolních pozic než nepřítel.



Na to, jak jsou mapy mrňavé, poskytují docela dost prostoru taktice. Bojuje se o kontrolní body, ale také o zásoby tibéria, jež výrazně urychluje produkci jednotek. Na některých mapách se navíc nacházejí přírodní překážky, a tak musíte volit jinou taktiku… Zkrátka: není to špatné, plnohodnotnou C&C strategii bychom brali radši.

Čtěte také

Takhle by měl vypadat skládací mobil od Samsungu

Takhle by měl vypadat skládací mobil od Samsungu

Různé Před 22 hodinami

Ne, Samsungu neutekly žádné fotky jako v případě nedávno představeného Notu. Obrázky jsou dílem grafika Jonas Dähnert a webu...

Kdy a které telefony od Sony dostanou Android Pie? Oficiální seznam!

Kdy a které telefony od Sony dostanou Android Pie? Oficiální seznam!

Různé Včera

Dočká se i váš mobil aktualizace na nejnovější Android? Pokud vlastníte telefon od Sony, máte jasno. Společnost na svých stránkách...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail